0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Bataleon BLOW SET 21/22

Numer katalogowy: 90236129
Model: BLOW SET 21/22
2 460 zł 3 061 zł
Zniżka: 20%
Kupować

TABLICA

Snowboard BATALEON BLOW to miękka deska typu twin Blow, która nadaje się do jibbingu i jazdy w parku. Ma niski camber, który zapewnia dobry pop i większą stabilność na przeszkodach. Dzięki profilowi 3BT nigdy nie chwyta krawędzi, gdy uderzenie jest nietknięte. Gumowane ściany boczne amortyzują wstrząsy i zapobiegają przebijaniu się krawędzi przez przeszkodę.

ODPOWIEDNI DLA JEŹDŹCÓW: średnio zaawansowani do doświadczonych

PRZEZNACZONE DLA: STREET JIB / PARK / STOKU NARCIARSKIEGO

GIĘCIE: Wysięgnik 3BT ™

  • profil szyty na miarę dla wszystkich miłośników ulicy i foka
  • charakteryzuje się niższym camberem i szerszą płaską powierzchnią, co zapewnia większą stabilność na przeszkodach
  • 3BT zaczyna się od początku z wkładkami snowboardowymi i ze wszystkich profili 3BT boki wznoszą się najmniej, dzięki czemu osiągają maksymalną stabilność w ślizgach

Triple Base Technology (3BT) : opatentowana technologia, która poprawia funkcjonalność deski snowboardowej w prawie każdym aspekcie. Składa się z trzech różnych pochyleń podstawy. Środkowa część snowboardu jest całkowicie prosta, a boki uniesione. Każdy profil 3BT ma inaczej zdefiniowaną przestrzeń, w której snowboard jest płaski i gdzie zaczyna się podnosić. Wszystkie te snowboardy mają klasyczny camber, który ładuje technologię 3BT i zapewnia jeszcze większy pop. 3BT daje snowboardowi maksymalny pop w odbiciu, łatwiejsze skręcanie, lepsze żeglowanie w puchu, bardziej stabilną szybką jazdę i minimalną szansę na przecięcie krawędzi! Z 3BT zrujnujesz go na stoku narciarskim, w puchu, w parku czy na ulicy. Po prostu wybierz, który 3BT jest dla Ciebie odpowiedni.

Wysięgnik 3BT™ + Pomocnik ™

Niski Camber

KSZTAŁT: Podwójny zarysRDZEŃ: Rdzeń Rdzeń: drewniany rdzeń złożony z topoli i buku. Dodany buk wzmacnia rdzeń pod wiązaniem i dodaje większego popu na czubku i pięcie snowboardu

LAMINACJA: Laminat Bi-Ax : laminacja jest składana pod kątem 90 ° i 0 ° na rdzeniu snowboardu. Idealna kompozycja na zabawną deskę, która współpracuje z jeźdźcem.

SLAJD: Super Slick X : ekstrudowana baza o najwyższej możliwej zawartości cząsteczek, która może być użyta dla tej bazy. Jest trwalszy, szybszy i łatwiejszy w naprawie.

Flip Flop Base : podstawa występuje w dwóch kolorach (zamienione kolory), każda deska snowboardowa może mieć inny kolor niż ten na zdjęciu. Ma to na celu tworzenie mniej odpadów i mniejsze obciążenie planety.

TWARDOŚĆ: 2 (skala twardości, gdzie 1 oznacza najdelikatniejszy, a 10 najtwardszy)

Central Super Tube : nowości sezonu 18/19. Na środku deski umieszczono pustą rurkę z włókna węglowego, która zapewnia lepszy pop.


Shock Walls : nowa modyfikacja w kolekcji 18/19. Ścianki boczne odlewane z poliuretanu amortyzują wstrząsy i chronią bok deski przed przebiciem.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar (cm) 145 148 151 153 154W 155
Efektywna krawędź (mm) 1104 1144 1169 2285 1193 1200
Szerokość nosa (mm) 285 289 291 293 305 296
Szerokość środka (mm) 248 250 250 252 263 255
Szerokość ogona (mm) 285 289 291 293 305 296
Promień (m) 7.25 7,35 7.45 7,55 7,6 7,7
Cofnięcie (mm) 0 0 0 0 0 0

WIĄŻĄCY

Switchback BLOW black to średnio miękkie wiązania , które zawierają Flatback Highbacks dla odpowiedniego wsparcia. Paski Miller idealnie nadają się do freestyle’u, w którym nie brakuje gumowego tłumienia dla naturalnego czucia na desce. Wszystko to składa się na super zabawną jazdę w parku i na zewnątrz. Ciesz się nieograniczoną jazdą dzięki Switchback BLOW black.

Poziom: średniozaawansowany

Flex : średni

Średni

Płyta podstawowa:
  • Solid Base - V wstrzyknięty w opatentowaną mieszankę nylonu i włókna szklanego, aby zapewnić optymalną elastyczność, reakcję, amortyzację i wytrzymałość przy minimalnym obciążeniu. To sprawdzona platforma, która dobrze dopasowuje się do Twojej deski. 
  • Wkładka EVA - Zintegrowana wyściółka EVA w celu zmniejszenia wibracji.
Wysoki obrońca:
  • Flatback Highback - Eiki Helgason zaprojektował Flatback Highback, aby zapewnić reakcję od pięty do palców. Jego minimalna krzywizna sprawia, że jest bardzo elastyczny do jibbingu i chwytania. Jego wysoka wysokość sprzyja szybkiej rzeźbie i bezpieczniejszym uderzeniom. Jest anatomicznie ukształtowany i posiada regulowane nachylenie do przodu, aby ustawić pożądaną czułość.
  • Regulowane pochylenie do przodu
Paski:
  • Paski Miller - J są elastyczne, wstępnie zakrzywione i ukształtowane tak, aby otaczały kontury każdego buta. Perforowana siateczka czyni je bardziej elastycznymi i zmniejsza obszary chwytne, a zewnętrzny pasek równomiernie rozkłada nacisk na stopę. Idealny do jazdy freestyle oraz dla rowerzystów ceniących elastyczność i mobilność.

Kompatybilność z wkładkami: 2x4, 4x4, Channel

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry