0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Bataleon BYNDXMDLS

Numer katalogowy: 90067969
Model: BYNDXMDLS
1 456 zł 2 241 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Męska deska snowboardowa BATALEON Beyond Medals Goliath

Snowboard Bataleon Goliath x Beyond Medals to gigant freestyle z DNA all-mountain. Ten podwójny snowboard reżyserski ma średni flex. Jeśli chcesz naprzemiennie jeździć po parku i przeszkodach od góry do dołu i kochasz najbardziej kreatywną linię w dół, Goliath jest wszechstronnym pojazdem, którego potrzebujesz, aby zdominować góry. Dzięki nowemu kształtowi SideKick, który doskonale uzupełnia 3BT, Side Kick znacznie zwiększa uniesienie bioder w najszerszych punktach nosa i ogona. Upraszcza to rotację, jest lepiej kontrolowana w puchu i dużo łatwiejsza w prowadzeniu deski na nierównym terenie. Najbardziej wszechstronna deska z uniwersalnego asortymentu czuje się wszędzie na wzgórzu! Podwójna deska, idealna do parku, stoku narciarskiego, backcountry! Freestyle TBT! Warianty mają różne kolory bazowe.

Ten rower łączy kształt Goliatha z estetyką Beyond Medals, za nim stoi legendarny kolarz Bataleon Tor Lundström i zawodnik CAPiTA Kevin Bäckström oraz ich projekt Beyond & Medals, który jest w istocie snowboardem.

Technologia Triple Base (3BT): opatentowana technologia, która poprawia funkcjonalność deski snowboardowej prawie pod każdym względem. Składa się z trzech różnych nachyleń podstawy. Środkowa część snowboardu jest całkowicie prosta, a boczne części są podniesione. Każdy profil 3BT ma inaczej zdefiniowaną przestrzeń, w której deska snowboardowa jest płaska i gdzie zaczyna się podnosić. Wszystkie te deski snowboardowe mają klasyczne wygięcie camber, które ładuje technologię 3BT i zapewnia jeszcze większy pop. 3BT daje snowboardowi maksymalne odbicie w odbiciu, łatwiejsze skręcanie, lepsze żeglowanie w puchu, stabilniejszą szybką jazdę i minimalne szanse na pokonanie krawędzi! Z 3BT zrujnujesz go na stoku narciarskim, w puchu, w parku czy na ulicy. Po prostu wybierz, który 3BT jest dla Ciebie idealny.

Typ TBT: freestyle 3BT + SideKick - najbardziej uniwersalny kształt, dłuższa długość kontaktu krawędzi dla bardziej agresywnej jazdy zjazdowej i pływania w puchu

SideKick: znacznie zwiększa uniesienie bioder w najszerszych miejscach nosa i ogona. Upraszcza to rotację, jest lepiej kontrolowana w puchu i dużo łatwiejsza w prowadzeniu deski na nierównym terenie.

Kształt: 99% bliźniak - prawie symetryczny po obu stronach

Laminowanie: dwuosiowe - dwukierunkowe, zapewniające miękki flex

Ściany uderzeniowe:

Zastosowanie: all mountain i freestyle

Super Slick X: wytłaczana podstawa o najwyższej możliwej zawartości molekularnej, którą można zastosować do tej bazy. Jest trwalszy, szybszy i łatwiejszy w naprawie.

Flip Flop Base: podstawa występuje w dwóch kolorach (zamienione kolory), każdy snowboard może mieć inny niż ten na zdjęciu. Ma to na celu zmniejszenie ilości odpadów i mniej stresu dla planety.

Rozmiar (cm) 153 156 158W 159
efektywna krawędź (mm) 1157 1179 1194 1200
szerokość nosa (mm) 291 295 306 298
szerokość środka (mm) 249 252 263 255
szerokość ogona (mm) 291 295 306 298
promień (m) 7.8 7.9 8 8.1
cofnięcie (mm) 0 0 0 0

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry