0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Bataleon FEELBETTER

Numer katalogowy: 90236143
Model: FEELBETTER
1 710 zł 2 447 zł
Zniżka: 30%
Kupować

Bataleon FEELBETTER to all-mountain odpowiedni dla początkujących , ponieważ jest zabawny, łatwy w prowadzeniu i wybacza błędy nie tylko dzięki bardzo miękkiemu flexowi . Jest to wygięcie camber w połączeniu z technologią Triple Base . Dzięki SideKick kdy , gdzie boczne uniesienie jest jeszcze bardziej wyraźne w najszerszych punktach w okolicy nosa i ogona, wsiadanie i wysiadanie z łuku jest łatwiejsze. Rdzeń to oczywiście całe drewno z dwuosiową laminacją. Podstawa jest ekstrudowana , dzięki czemu jest gładka, trwała i bezobsługowa. Podbij góry z Bataleon FEELBETTER!

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego

Cel: all-mountain

  • Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całym ich pięknie. Czuje się jak w domu na stoku, w kurzu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.

Ugięcie: camber

Nos ogonowy

  • 3BT (technologia potrójnej podstawy) z SideKick: Podnoszone są podstawowe punkty kontaktowe. Boczne uniesienie jest jeszcze bardziej wyraźne w najszerszych miejscach w okolicy nosa i ogona. Ułatwia to wsiadanie i wysiadanie. Poprawiają również właściwości jezdne w puchu i ułatwiają manewrowanie deską na nierównym terenie. Zapobiega również blokowaniu się krawędzi.
  • Freestyle 3BT ™ - Boczna podstawa i część środkowa są proporcjonalnie takie same, ze środkowym kątem skoku Freestyle 3BT ™.

Nos ogonowy

Kształt: kierunkowy Twin

  • Nos jest nieco dłuższy niż ogon. Środek ciężkości jest przesunięty lekko do tyłu. Kształt deski jest taki sam na obu końcach.
  • Dzięki zwiększonej długości w dziobie, te deski są niezwykle wszechstronne w sytuacjach freestyle i freeride.

Nos ogonowy

Flex: miękki

  • Ocena elastyczności — 3 (1 miękka — 10 sztywna)

Miękki

Średni Rdzeń : drewno

  • Core Core - topola z twardego drewna bukowego jest umieszczona od palców do pięty wzdłuż wstawek. Wzmacniają kręgosłup deski, wzmacniają wstawki i pozwalają na większy pop.

Laminowanie:

  • Laminat Biax — tradycyjna i sprawdzona dwukierunkowa tkanina z włókna szklanego, która jest lekka i mocna. Utrzymuje deskę gładką bez zwiększania sztywności skrętnej.

Boczne ściany:

  • Ściany uderzeniowe - Ściany boczne są impregnowane uretanem. ShockWalls zapewniają płynną jazdę i są bardziej odporne na uderzenia.

Podstawa: wytłaczana

  • Super zręczny X - To nie jest podstawowa wytłaczana baza. Ma najwyższą zawartość cząsteczkową dostępną dla wariantu ekstrudowanego. Oznacza to, że podstawa jest super gładka, trwała i bezobsługowa.

Wkładki wiążące : 2 x 4

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry