0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Bataleon MINISHRED

Numer katalogowy: 90236259
Model: MINISHRED
1 001 zł 1 251 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Bataleon MINISHRED to świetna, bardzo miękka deska, na której Twoje dziecko od najmłodszych lat zakocha się w snowboardzie. Obraca się żartobliwie, co znacznie ułatwia naukę pierwszych łuków. Najmiększy flex ułatwia również obsługę. Podobnie jak w przypadku desek dla dorosłych, istnieje również technologia Triple Base i SideKick™. Z Bataleon MINISHRED Twoje dziecko stanie się gwiazdą na stoku!

Przeznaczenie: Freestyle, All-mountain

Ugięcie: Niskie Camber

Nos ogonowy

  • Triple Base Technology (3BT) : Opatentowana technologia, która poprawia funkcjonalność deski snowboardowej w prawie każdym aspekcie. Składa się z trzech różnych pochyleń podstawy. Środkowa część snowboardu jest całkowicie prosta, a boki uniesione. Każdy profil 3BT ma inaczej zdefiniowaną przestrzeń, w której snowboard jest płaski i gdzie zaczyna się podnosić. Wszystkie te deski snowboardowe mają klasyczny camber. 3BT daje snowboardowi maksymalny pop w odbiciu, łatwiejsze skręcanie, lepszą żeglugę na zewnątrz, szybką jazdę i minimalną szansę na przecięcie krawędzi. Z 3BT możesz zacząć go na stoku, w puchu, parku lub na ulicy. Po prostu wybierz, który 3BT jest dla Ciebie odpowiedni.
  • SideKick™ - radykalnie zwiększa skok podstawy bocznej w najszerszych punktach nosa i ogona. Dzięki temu rozpoczęcie skrętu jest jeszcze płynniejsze, doskonale unosi się w puchu i ułatwia operowanie deską na nierównym terenie.

Nos ogon

Kształt: Twin

  • Obie strony planszy są całkowicie identyczne.

Przewód: 1/10

Rdzeń : topola, buk

  • W obszarze wstawek wstawia się drewno bukowe w celu wzmocnienia grzbietu deski.

Laminowanie:

  • Laminat Biax — tradycyjny i sprawdzony dwukierunkowy splot z włókna szklanego jest lekki, mocny i wrażliwy. Utrzymuje deskę gładką bez zwiększania sztywności skrętnej.

Podstawa: wytłaczana

  • Ma najwyższą gęstość cząsteczkową dostępną dla ekstrudowanych rozłogów.
  • Base Tech — tworzenie dwóch lub więcej kolorów bazowych minimalizuje marnotrawstwo p-tex i dlatego jest przyjazne dla środowiska.

Wkładki do oprawy : 2 x 4

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry