0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Bataleon PARTY WAVE

Numer katalogowy: 51957216
Model: PARTY WAVE
2 002 zł 2 503 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Bataleon PARTY WAVE jest dla tych bardziej zaawansowanych , którzy preferują freeride i puch . Dzięki tej zwinnej, pływającej rakiecie, która jest o 5-10 cm krótsza niż zwykła deska, będziesz cieszyć się sporą porcją zabawy w górach. Podobnie jak wszystkie deski, Bataleon ma dodatnie ugięcie od czubka do pięty w połączeniu z podwyższonymi bocznymi punktami styku podstawy. SideKick™ zwiększa korzyści płynące z 3BT dzięki radykalnie zwiększonemu bocznemu uniesieniu w najszerszych punktach nosa i ogona. Ciesz się bezkonkurencyjną jazdą z Bataleon PARTY WAVE!

Poziom: średniozaawansowany do eksperta

Przeznaczenie: All-Mountain, Freeride, Powder

Ugięcie: Camber

Nos ogonowy

  • Triple Base Technology (3BT) : Opatentowana technologia, która poprawia funkcjonalność deski snowboardowej w prawie każdym aspekcie. Składa się z trzech różnych pochyleń podstawy. Środkowa część snowboardu jest całkowicie prosta, a boki uniesione. Każdy profil 3BT ma inaczej zdefiniowaną przestrzeń, w której snowboard jest płaski i gdzie zaczyna się podnosić. Wszystkie te deski snowboardowe mają klasyczny camber. 3BT daje snowboardowi maksymalny pop w odbiciu, łatwiejsze skręcanie, lepsze żeglowanie w puchu, bardziej stabilną szybką jazdę i minimalną szansę na przecięcie krawędzi. Z 3BT możesz zacząć go na stoku, w puchu, parku lub na ulicy. Po prostu wybierz, który 3BT jest dla Ciebie odpowiedni.

Nos ogon

Kształt: Kierunkowy

  •  Pow 3BT ™ ma wąską podstawę środkową i maksymalne unoszenie dzięki SideKick ™ w nosie. Dłuższy nosek zapewnia niezrównane unoszenie się proszku i stabilność w trudnych warunkach.

Flex: 4/10

Średni Rdzeń : 100% topola

  • Tradycyjna konstrukcja rdzenia, która czerpie z mocnych i elastycznych właściwości tego średnio twardego drewna.

Laminowanie:

  • Tradycyjny i sprawdzony w czasie dwukierunkowy splot z włókna szklanego jest lekki, mocny i wrażliwy; utrzymuje płytę gładką bez zwiększania sztywności skrętnej.

Podstawa: wytłaczana

  • Ma najwyższą gęstość cząsteczkową dostępną dla ekstrudowanych rozłogów.

Wkładki wiążące : 2 x 4

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry