0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Bataleon SPIRIT

Numer katalogowy: 90236167
Model: SPIRIT
1 362 zł 2 096 zł
Zniżka: 35%
WYPRZEDANE

Batalion DUCHA to damski snowboard all-mountain i freesly , który jest przeznaczony zarówno dla początkujących , jak i dla bardziej zaawansowanych . Jest to bardzo miękka deska , dzięki czemu jest bardzo zabawna i łatwiejsza w obsłudze. Docenisz wyginanie cambera przy wyższych prędkościach i podczas skoków, ponieważ pozwoli ci to na lepsze wybicie. Technologia Triple Base ułatwi rozpoczęcie łuku bez zacinania się krawędzi. Dzięki kierunkowemu podwójnemu kształtowi nos jest nieco dłuższy niż ogon, co poprawia właściwości jezdne na stoku i w puchu. Ciesz się zimą na stoku lub w snowparku z Bataleon SPIRIT!

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego

Przeznaczenie: all-mountain, freeslyle

  • Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całym ich pięknie. Czuje się jak w domu na stoku, w kurzu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.
  • Deski freestyle przeznaczone są do snowparku oraz szerokiej gamy różnych przeszkód i ramp. Jest nieco krótszy i bardziej miękki, co ułatwia sterowanie. Wyginając camber, uzyskasz większy pop lub odbicie podczas skoku.

Ugięcie: camber

  • 3BT (technologia potrójnej bazy) z SideKick: Podnoszone są podstawowe punkty kontaktowe. Boczne uniesienie jest jeszcze bardziej wyraźne w najszerszych miejscach w okolicy nosa i ogona. Ułatwia to wsiadanie i wysiadanie. Poprawiają również właściwości jezdne w puchu i ułatwiają manewrowanie deską na nierównym terenie. Zapobiega również blokowaniu się krawędzi.

Wygięcie

Kształt: kierunkowy Twin

  • Nos jest nieco dłuższy niż ogon. Środek ciężkości jest przesunięty lekko do tyłu. Kształt deski jest taki sam na obu końcach.

Flex: miękki

  • Ocena elastyczności — 2 (1 miękka — 10 sztywna)

Miękki

Średni Rdzeń : drewno

  • Rdzeń Core - topola z twardego drewna bukowego jest umieszczony od palców do pięty wzdłuż wstawek. Wzmacniają kręgosłup deski, wzmacniają wstawki i pozwalają na większy pop.

Laminowanie:

  • Laminat Biax — tradycyjna i sprawdzona dwukierunkowa tkanina z włókna szklanego, która jest lekka i mocna. Utrzymuje deskę gładką bez zwiększania sztywności skrętnej.

Boczne ściany:

  • Ściany uderzeniowe - Ściany boczne są impregnowane uretanem. ShockWalls zapewniają płynną jazdę i są bardziej odporne na uderzenia.

Podstawa: wytłaczana

  • Super zręczny X - To nie jest podstawowa wytłaczana baza. Ma najwyższą zawartość cząsteczkową dostępną dla wariantu ekstrudowanego. Oznacza to, że podstawa jest super gładka, trwała i bezobsługowa.
  • Flip Flop Base — tworzenie dwóch lub więcej podstawowych wariacji kolorów minimalizuje marnotrawstwo p-tex.

Wkładki wiążące : 2 x 4

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry