0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton FREESTYLE black

Numer katalogowy: 90216039
Model: FREESTYLE
593 zł 848 zł
Zniżka: 30%
WYPRZEDANE

Męskie wiązania snowboardowe Burton Freestyle

Podstawowe wiązania dla początkujących snowboardzistów i jednocześnie bestseller ostatnich dwudziestu lat. Burton Freestyle to miękkie i lekkie wiązanie, które dzięki wystarczającej wyściółce jest bardzo wygodne, nawet podczas całodziennej jazdy po prawdziwych górach. W konstrukcji Re-Flex jest kompatybilny ze wszystkimi typami desek snowboardowych.

Technologia
Re: Flex - Re: Flex zwiększa elastyczność desek o 71% w przeciwieństwie do tradycyjnych wiązań dyskowych, wszystko w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami mocowania, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, a tarcza Living Hinge to sekret zwiększania zgięcia i czułości.

(3D PŁYTY NIE SĄ JUŻ W OPAKOWANIU DLA EKOLOGII, MOŻNA ZAMÓWIĆ, WIĘCEJ INFORMACJI ZADZWOŃ LUB NAPISZ E-MAIL)

Baza
Lekki pojedynczy komponent Jeden materiał na całej podstawie zapewnia spójną reakcję i wyczucie w każdych warunkach terenowych.
Poliwęglan odporny na bomby RE: Flex

Witaj ponownie
Single Component - prostota jednego kawałka stopy oznacza natychmiastową reakcję. Dzięki mieszance materiałów manipulujemy następnie ogólnym profilem elastyczności.
Zero Forward Lean — jeźdźcy, którzy preferują bardziej zabawną i wygodną jazdę, docenią nowy projekt Zero Forward Lean. Oczywiście możesz wybrać skręcanie do przodu, aby uzyskać szybszą kontrolę podczas carvingu lub jazdy na rampie.
MicroFLAD - im wyższy kąt Forward Lean na oparciu, tym szybciej skręca pięta. Obróć go do przodu, aby uderzyć lodem na rampie lub zwróć go do jibbowania. Mikroustawienia dosłownie dodają skrzydeł.

Pasek
Reactstrap - lekki pasek o niskim profilu i krzywiźnie 3D. Minimalistyczny design, niezwykle czuła krzywizna 3D, trójosiowy kręgosłup i wygodna wyściółka
SuperGrip Capstrap - technologia produkcji paska

Klamry
Smooth Glide Buckles - grzechotki z polerowanego aluminium z bardzo łatwym zapięciem.

Re: Flex FullBED Cushioning System z Under-Baseplate - pełne pokrycie, wyściełana platforma, która maksymalizuje komfort, jednocześnie minimalizując zmęczenie.

rozmiar buta M: 41 - 44 i L: 43+

Materiał: Binding:100% POLYCARBONATE

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry