0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 350 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton MINT black

Numer katalogowy: 89505878
699 zł 874 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Czarne damskie buty snowboardowe Burton Mint BLACK z opatentowanym wzorem True Fit ™ dla kobiet pasują do Ciebie jak żaden inny but! Są specjalnie stworzone dla kobiet, aby idealnie kopiować kobiece nogi i cieszyć się jazdą z pełną prędkością. Technologie wymienione poniżej pokażą Ci, że chcesz te buty.

Materiał: poliester, tworzywo sztuczne

Dopasuj:
Total Comfort Construction - technologia zapewniająca idealne dopasowanie zaraz po raz pierwszy, co oznacza, że ​​nie musisz wcześniej wchodzić na buty "

Wewnętrzny but:
Imprint ™ 1 Liner - lekki, wyjmowany but z zapięciem na rzep. Wszystkie buty firmy Burton można formować na gorąco za pomocą systemu EMU.
Konkretny dla kobiet projekt True Fit ™ - dopasowanie stworzone specjalnie dla kobiet i ich specyficznych potrzeb oraz fizycznej budowy

Wiązanie:
System sznurowania Speed ​​Zone ™ - Niezwykle szybki i wygodny system sznurowania do wiązania szczególnie górnej i dolnej części buta. Kabel New England Rope jest dożywotnią gwarancją firmy Burton.
Snow-Proof Internal Gusset - język buta jest wzmocniony wewnętrznym mankietem, który zabezpiecza spód buta i utrzymuje go suchym i ciepłym

Wstawki
Profilowana wkładka EVA na poziomie 1 - Lekka podszewka z długotrwałym efektem tłumienia

Podeszwa:
DynoGRIP Outsole - podeszwa z legendarnym chwytem i unikalnym smakiem deski. Podeszwa jest super lekka i wykonana z 10-15% materiałów z recyklingu. Dla większej ochrony stopy jest wyposażony w podwójną piankę EVA i żel B3 pod piętą i czubkiem.
Folia odblaskowa do spania - folia odblaskowa zapewniająca doskonałą izolację termiczną i odbijające ciepło

Parametry

  • PRZEŁĄCZANIE - Szybka droga

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry