0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 526 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton FREESTYLE RED/WHITE/BLACK

Numer katalogowy: 90036033
Model: FREESTYLE
474 zł 729 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Męskie wiązania snowboardowe Burton Freestyle

Podstawowe wiązania dla początkujących w snowboardzie i jednocześnie bestseller ostatnich dwudziestu lat. Burton Freestyle to miękkie i lekkie wiązanie, które jest bardzo wygodne dzięki wystarczającej wyściółce, nawet podczas całodziennej jazdy w prawdziwych górach. W budownictwie Re-Flex jest kompatybilny ze wszystkimi typami snowboardów.

Technologia
Re: Flex - Re: Flex zwiększa flex board o 71% w przeciwieństwie do tradycyjnych wiązań do dysków, a wszystko to w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami mocowania, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, a krążek Living Hinge jest sekretem zwiększania zgięcia i czułości.

Baza
Lekki jednoskładnikowy Jeden materiał na całej podstawie zapewnia spójną reakcję i wyczucie w każdych warunkach terenowych.
Bomb-Proof Polycarbonate RE: Flex

Witaj ponownie
Pojedynczy składnik - prostota jednego kawałka stopy oznacza natychmiastową reakcję. Dzięki mieszance materiałów manipulujemy następnie ogólnym profilem flex.
Zero Forward Lean - rowerzyści, którzy wolą bardziej zabawną i wygodną jazdę, docenią nowy projekt Zero Forward Lean. Oczywiście można wybrać skręt do przodu, aby uzyskać szybszą kontrolę podczas carvingu lub jazdy po rampie.
MicroFLAD - im wyższy kąt pochylenia do przodu na oparciu, tym szybciej obraca się pięta. Obróć go do przodu, aby uderzyć o lód na rampie, lub odłóż go do przechylenia. Mikro ustawienia dosłownie dodają Ci skrzydeł.

Strapy
Reactstrap - lekki pasek o niskim profilu i zakrzywieniu 3D. Minimalistyczny design, niezwykle czuła krzywizna 3D, trzyosiowy grzbiet i wygodna wyściółka
SuperGrip Capstrap - technologia produkcji pasków

Klamry
Smooth Glide Buckles - grzechotki z polerowanego aluminium z bardzo łatwym zapięciem.

Re: Flex FullBED Cushioning System z Under-Baseplate - pełne pokrycie, wyściełana platforma, która maksymalizuje komfort, jednocześnie minimalizując zmęczenie.

rozmiar buta M: 41 - 44 i L: 43+

Materiał: Binding:100% POLYCARBONATE

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry