0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 350 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton PHOTON BOA black

Numer katalogowy: 89510261
1 179 zł 1 573 zł
Zniżka: 25%
Kupować

Czarne męskie buty snowboardowe Burton Photon Boa BLACK noszą nazwę podwójnego systemu BOA, a Ty możesz cieszyć się jazdą bez ronda!

Materiał: poliester, tworzywo sztuczne

Dopasuj:
Panele skorupy S4 - maksymalne światło i elastyczne panele zapewniają doskonałe ugięcie dzięki równomiernemu rozkładowi nacisku
Total Comfort Construction - technologia zapewniająca idealne dopasowanie zaraz po raz pierwszy, co oznacza, że ​​nie musisz wcześniej wchodzić na buty "

Wewnętrzny but:
Imprint ™ 3 Liner - oczko, zapięcie na rzep z zapięciem na rzep. Doskonałą reakcję zapewniają panele zasilające. Wszystkie buty firmy Burton można formować na gorąco za pomocą systemu EMU.
Focus Cuff - bardziej precyzyjnie przylegająca kostka do pięty na miejscu.
Powłoka antybakteryjna Aegis ™ - Zabieg antybakteryjny zapobiegający powstawaniu przykrych zapachów
Snow-Proof Internal Gusset - język buta jest wzmocniony wewnętrznym mankietem, który zabezpiecza spód buta i utrzymuje go suchym i ciepłym

Wiązanie:
System BOA® z technologią Coiler ™ - umożliwia łatwe i precyzyjne dokręcanie za pomocą koła BOA. Naturalne włókna zapewniają naturalne zginanie. Kabel New England Rope jest dożywotnią gwarancją firmy Burton.

Wstaw:
Wkładka z pianki EVA na poziomie 2 - lekka podszewka z długotrwałym efektem tłumienia
ESS Support Shank - dodatkowa ochrona stopy, aby zapobiec nieprzyjemnym uderzeniom i uderzeniom

Podeszwa:
Gumowa podeszwa zewnętrzna Vibram® EcoStep ™ - sofa o legendarnym chwycie i wyjątkowym odczuciu deski. Podeszwa jest super lekka i wykonana w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. Dla większej ochrony stopy jest wyposażony w podwójną piankę EVA i żel B3 pod piętą i czubkiem.
Nisko profilowa zoptymalizowana podeszwa środkowa EST® - zoptymalizowana podeszwa zapewnia jeszcze lepsze wyczucie deski
Technologia zmniejszania śladu Shrinkage ™ - Zmniejszanie całego obszaru podeszwy przy zachowaniu oryginalnego dopasowania. Buty rozmiar 11 idealnie pasują do 11, ale podeszwa ma rozmiar 10.
Folia odblaskowa do spania - folia odblaskowa zapewniająca doskonałą izolację termiczną i odbijające ciepło
Gumowe kolce lodowe - sztywniejsze szpikulce na podeszwie zapewniające przyczepność na oblodzonej powierzchni
GripLite Backstay - tył buta został niedawno wyposażony w gumowy materiał zapewniający doskonałą przyczepność i lepszy transfer energii do wiązania

Parametry

  • PRZEŁĄCZANIE - BOA

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry