0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton MISSION black

Numer katalogowy: 90036071
Model: MISSION
592 zł 910 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Męskie wiązania snowboardowe Burton Mission

Tylko kilka wiązań może zaoferować takie osiągi i wszechstronność all mountain przy zachowaniu świetnych właściwości. Jednym z nich są wiązania Burton Mission. Za nim są lata kontroli, testów i słuchania komentarzy kolarzy, którzy najlepiej wiedzieli, w którym kierunku przenieść to wiązanie na wyższy poziom. Ustawienia pochylenia do przodu i obrotu stopy można regulować niezależnie, aby zapewnić maksymalny komfort.

Technologia
Re: Flex - Re: Flex zwiększa flex deski o 71% w przeciwieństwie do tradycyjnych wiązań tarczowych, a wszystko to w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami mocowania, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, a krążek Living Hinge jest sekretem zwiększania zgięcia i czułości.
Baza
Pojedynczy składnik - jeden materiał na całej podstawie zapewnia spójną reakcję i wyczucie w każdych warunkach terenowych.
30% kompozyt krótkiego szkła / nylonu Lekki Re: Flex
Witaj ponownie
Konstrukcja Zero Lean Canted Hi-Back - ergonomiczna konstrukcja dokładnie odwzorowuje kształt prawej i lewej stopy, zapewniając maksymalny komfort i kontrolę. Rowerzyści, którzy wolą spokojną i zrelaksowaną jazdę, pokochają ustawienie Zero Forward Lean - ale zawsze można ustawić wiązanie w pozycji bardziej akcji, aby uzyskać ostre rzeźby i krawędzie.
DialFLAD - im wyższy kąt pochylenia do przodu na oparciu, tym szybciej obraca się pięta. Obróć go do przodu, aby uderzyć o lód na rampie, lub odłóż go do przechylenia. Mikro ustawienia dosłownie dodają Ci skrzydeł.
Living Hinge - ta ekskluzywna technologia zmniejsza wagę całego wiązania i umożliwia niezależną regulację ustawienia Forward Lean i rotacji stopy.
Strapy
HammockStrap 2.0
Supergrip Capstrap 2.0 - zakrzywiony 3D, zminimalizowany pasek przedni z możliwością zapięcia na palcach lub podbiciu. Mniej klejenia, mniej szwów, nie zawiera PU, a jednocześnie jest wyjątkowo trwały
Klamry
Smooth Glide Buckles - Lekkie aluminiowe i poliwęglanowe klamry są gotowe do zapewnienia niezawodnego działania przez wiele lat.

System amortyzacji Re: Flex ™ AutoCANT FullBED z żelem B3 - podwójna wkładka EVA automatycznie ustawia but w naturalnej pozycji, niezależnie od szerokości i kątów postawy, gwarantując komfort, mniejsze zmęczenie oraz płynniejszą i bardziej precyzyjną kontrolę nad snowboardem.
B3 Gel - żel, który jest również używany do amortyzacji w wyższych wersjach butów snowboardowych Burton, jest tutaj używany jako materiał amortyzujący we wkładce

rozmiar M: 41-44 i L: 43+

Materiał: Binding:100% POLYAMIDE

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry