0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton SCRIBE black

Numer katalogowy: 90036156
Model: SCRIBE
592 zł 910 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Damskie wiązania snowboardowe Burton Scribe

Zaciśnij Scribe firmy Burton i przygotuj się na płynną, senną jazdę, której nigdy sobie nie wyobrażałeś. Idealnie nadaje się dla bardziej doświadczonych jeźdźców, którzy szybko się uczą i szukają wiązań, które zapewnią im jak największe wsparcie. Dzięki systemowi amortyzacji Re: Flex ™ FullBED, całe wiązanie jest wygodnie miękkie, ale jednocześnie pewnie i bezpiecznie trzyma stopę. Surfuj po stoku jak nigdy dotąd.

Re: Flex - Re: Flex zwiększa flex deski o 71% w przeciwieństwie do tradycyjnych wiązań tarczowych, a wszystko to w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami mocowania, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, a krążek Living Hinge jest sekretem zwiększania zgięcia i czułości.

Baza
Pojedynczy składnik - jeden materiał na całej podstawie zapewnia spójną reakcję i wyczucie w każdych warunkach terenowych.
30% kompozyt krótkiego szkła / nylonu Lekki Re: Flex
Witaj ponownie
Kątowy projekt Hi-Back - ergonomiczna konstrukcja dokładnie odwzorowuje kształt prawej i lewej stopy, zapewniając maksymalny komfort i kontrolę. Rowerzyści, którzy wolą spokojną i zrelaksowaną jazdę, pokochają ustawienie Zero Forward Lean - ale zawsze można ustawić wiązanie w pozycji bardziej akcji, aby uzyskać ostre rzeźby i krawędzie.
MicroFLAD - im wyższy kąt pochylenia do przodu na oparciu, tym szybciej obraca się pięta. Obróć go do przodu, aby uderzyć o lód na rampie, lub odłóż go do przechylenia. Mikro ustawienia dosłownie dodają Ci skrzydeł.

Strapy
Reactstrap
Supergrip Capstrap 2.0 - zakrzywiony 3D, zminimalizowany pasek przedni z możliwością zapięcia na palcach lub podbiciu. Mniej klejenia, mniej szwów, nie zawiera PU, a jednocześnie jest wyjątkowo trwały

Klamry
Smooth Glide Buckles - Lekkie aluminiowe i poliwęglanowe klamry są gotowe do zapewnienia niezawodnego działania przez wiele lat.

System amortyzacji Re: Flex ™ AutoCANT FullBED z żelem B3 - podwójna wkładka EVA automatycznie ustawia but w naturalnej pozycji, niezależnie od szerokości i kątów postawy, gwarantując komfort, mniejsze zmęczenie oraz płynniejszą i bardziej precyzyjną kontrolę nad snowboardem.

rozmiar buta S: 34 - 36,5, M: 36,5 - 40, L: 40+

Materiał: Binding:100% POLYCARBONATE

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry