0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton SCRIBE black

Numer katalogowy: 89808689
Model: SCRIBE
884 zł 1 263 zł
Zniżka: 30%
Kupować

Wiązania snowboardowe damskie Burton Scribe


Dokręć skrypty od Burtona i przygotuj się na płynną, wymarzoną jazdę, o jakiej nigdy nie marzyłeś. Idealnie nadaje się dla bardziej doświadczonych jeźdźców, którzy szybko się uczą i szukają wiązania, które zapewni im największe wsparcie. Dzięki systemowi amortyzacji Re: Flex ™ FullBED całe wiązanie jest wygodne, ale jednocześnie mocno i pewnie trzyma stopę. Surfuj po stoku jak nigdy dotąd.

Re: Flex - Re: Flex zwiększa płyty Flex o 71% w porównaniu z tradycyjnymi wiązaniami dysków, wszystko w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami montażu, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, podczas gdy zawias żywy to sekret zwiększania elastyczności i czułości.

(3D PŁYTY NIE SĄ JUŻ W OPAKOWANIU DLA EKOLOGII, MOŻNA ZAMÓWIĆ, WIĘCEJ INFORMACJI ZADZWOŃ LUB NAPISZ E-MAIL)


Baza
Pojedynczy komponent - jeden materiał w poprzek podstawy zapewnia spójną reakcję i wyczucie w każdych warunkach terenowych.
Lekki kompozyt 30% z krótkiego szkła Re: Flex
Cześć
Kantowy projekt z wysokim oparciem - Ergonomiczna konstrukcja dokładnie kopiuje kształt prawej i lewej stopy, zapewniając maksymalny komfort i kontrolę. Jeźdźcy, którzy wolą relaksującą i relaksującą jazdę, pokochają ustawienie Zero Forward Lean - ale zawsze istnieje możliwość ustawienia wiązania w pozycji bardziej akcji, aby uzyskać ostry kolor i grę.
MicroFLAD - Im wyższy kąt pochylenia do przodu na oparciu, tym szybciej obraca się pięta. Obróć go do przodu, aby uderzyć lodem na rampę, lub odłóż go z powrotem, aby wykonać wysięg. Mikro konfiguracja dosłownie daje skrzydła.


Strapy
Reactstrap
Supergrip Capstrap 2.0 - zakrzywiony, minimalizowany przedni pasek 3D z regulowanym noskiem lub podbiciem. Mniej klejenia, mniej szwów, wolne od PU, ale wyjątkowo trwałe


Klamry
Gładkie klamry ślizgowe - lekkie klamry aluminiowe i poliwęglanowe są gotowe do niezawodnego działania przez wiele lat.

System amortyzacji FlexC AutoCANT FullBED z żelem B3 - Podwójna podkładka EVA automatycznie ustawia but w naturalnej pozycji, niezależnie od szerokości postawy lub kąta, zapewniając komfort, mniej zmęczenia i płynniejszą i dokładniejszą kontrolę snowboardu.

rozmiar buta S: 34–36,5, M: 36,5–40, L: 40+

Materiał: THERMO-PLASTIC

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry