0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Burton STEP ON black

Numer katalogowy: 90038662
Model: STEP ON
1 007 zł 1 275 zł
Zniżka: 21%
Kupować

Męskie wiązania snowboardowe Burton Step On

Jedna z najbardziej udanych innowacji marki Burton. Wiązanie snowboardowe pozbawione sprzączek i długich zapięć. Burton Step On.

Nowe wiązania Burton Step On® snb oferują najbardziej intuicyjne połączenie wiązań z butami. Ten podnóżek to doskonały wybór dla jeźdźców szukających komfortu i wydajności w jednym. Trzy punkty styku - dwa na czubku i jeden na pięcie - zapewniają niezrównaną prostotę, bezpieczeństwo i kontrolę deski, a dźwignia zwalniająca umożliwia łatwe i szybkie wynurzanie.

W połączeniu z butami Burton Step On wiązanie zapewni Ci uniwersalny wszechstronny średni flex, wybaczający wystarczająco do manewrów freestyle, ale wciąż wystarczająco godny zaufania na stromych wzgórzach i dużej prędkości. Szybkość wsiadania i wysiadania pozwoli ci dziennie jeździć o wiele więcej niż byłeś przyzwyczajony.

Wiązanie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort przez jak najdłuższy czas jazdy. Jeśli więc naprawdę spędzasz dużo czasu na stoku, to jest to właściwe ustawienie dla Ciebie. Dzięki systemowi amortyzacji Re: Flex ™ FullBED, całe wiązanie jest wygodnie miękkie, ale jednocześnie pewnie i bezpiecznie trzyma stopę.

Technologia
Re: Flex - Re: Flex zwiększa flex deski o 71% w przeciwieństwie do tradycyjnych wiązań tarczowych, a wszystko to w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami mocowania, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, a krążek Living Hinge jest sekretem zwiększania zgięcia i czułości.

Podstawa wiązania wzmocniona jest domieszką włókna szklanego i nylonu
Zero Forward Lean Hi-Back - ergonomiczna konstrukcja dokładnie odwzorowuje kształt prawej i lewej stopy, zapewniając maksymalny komfort i kontrolę. Rowerzyści, którzy wolą spokojną i zrelaksowaną jazdę, pokochają ustawienie Zero Forward Lean - ale zawsze można ustawić wiązanie w pozycji bardziej akcji, aby uzyskać ostre rzeźby i krawędzie.
Średnia elastyczność

Rozmiar Z M L
NAS 7-8 8,5-10,5 11-13
EURO 40-41 41,5-43,5 44-46

Materiał: Binding:100% POLYAMIDE

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry