0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Dc LOTUS STEP ON black

Numer katalogowy: 51957254
Model: LOTUS STEP ON
1 424 zł 2 037 zł
Zniżka: 30%
Kupować

Dc LOTUS STEP ON black to męskie buty snowboardowe, które są kompatybilne tylko z wiązaniami Burton Step On®. Dzięki temu systemowi nie musisz długo czekać, włączając klasyczne klipsy. Po prostu kliknij i możesz iść. Przeznaczone są dla średniozaawansowanych , którzy szukają średniego flexu . System sznurowania BOA® jest szybki, łatwy i można na nim polegać. Ciesz się nieograniczoną jazdą z Dc LOTUS STEP ON!

Poziom: średniozaawansowany

Flex: 6-7 / 10

Dopasowanie:
  • Konstrukcja przegubowa

Wstawić:

  • Response II Liner - Połączenie pamięci i formowalnej pianki EVA o wysokim współczynniku odbicia ma niezrównany krój. Ta lekka wielowarstwowa wkładka ma pasek 360º zapewniający dodatkowe wsparcie kostki, a anatomiczne lateksowe paski J zapewniają doskonałą przyczepność pięty. Podeszwa re-Purpose w 100% z recyklingu gwarantuje dodatkową stabilność w najbardziej wymagających warunkach.
  • Izolacja 3M Thinsulate
  • Wewnętrzna uprząż kostki
System sznurowania:
  • Boa H4 Coiler Closure System i zamknięcie strefowe - Dokręć linki za pomocą dwóch zwijanych kółek BOA®, które doskonale zaciskają zarówno dolną, jak i górną część niezależnie od siebie.

Wkładka: Podeszwa wielokrotnego użytku Wkładka

Podeszwa:

  • Podeszwa zewnętrzna Step On® - Ta wkładka składa się w 100% z pianki EVA z recyklingu, która jest połączona z podparciem łuku w kształcie TPU. Zapewnia stabilność, której potrzebujesz, jednocześnie poprawiając równowagę w najbardziej wymagających warunkach.

Zgodność:

  • Kompatybilny tylko z wiązaniami Burton Step On®

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry