0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Element HATCHED CRUISER

Numer katalogowy: 90461712
Model: HATCHED CRUISER
456 zł 652 zł
Zniżka: 30%
Kupować

!!UWAGA!! Produkt ten posiada niewielką wadę spowodowaną temperaturą i wilgotnością podczas transportu od zagranicznego dystrybutora, ale nie wpływa to na jego funkcjonalność. To niewielka nierówność blatu deskorolki. Nie odczujesz tej wady podczas jazdy, ale i tak daliśmy temu produktowi duży RABATY!

Więc nie wahaj się i zamów zestaw łyżew z rabatem już teraz!

Element HATCHED CRUISER 8.75" to zestaw super cruiser idealny do codziennych przejażdżek po mieście. Najlepszy widok na świat z deski na kółkach. Swoboda i wiatr we włosach to najlepsza nagroda po całym dniu!
Zestaw Element cruiser wykonany jest z deski z drewna klonowego. Trucki Silver wykonane są z solidnego stopu, więc nie musisz się martwić, że od razu się zepsują. Koła uretanowe Element o szerokości 60 mm i twardości 78A zapewniają płynną jazdę. Nie możemy zapomnieć o wysokiej jakości łożyskach, ABEC 5 czeka tutaj na Ciebie. Klasyczna czarna griptape to oczywistość.
A jako mały bonus, deskorolki Element , cruisery i longboardy nie są produkowane w Chinach, ale w Hiszpanii . Jest to nie tylko zrównoważone, ale przede wszystkim chroni środowisko, wytwarzając znacznie mniej emisji CO2 .

Dane techniczne:

  • ciężarówki - 133 mm
  • koła - 60 mm
  • deska - 8,75”
  • łożyska - ABEC 5

Rozmiar:

  • szerokość - 22,2 cm
  • długość - 82,5 cm

Materiał: drewno klonowe, uretan;

Materiał: 75%MPLWD 15%STL 8%ERTHN 2%SDPR

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry