0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 523 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!



Gravity FAIRY MINI

Numer katalogowy: 90055102
Model: FAIRY MINI
497 zł 765 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Deska snowboardowa dla dzieci Gravity Fairy Mini

Deska snowboardowa dla dzieci Gravity Fairy jest przeznaczona dla młodszych snowboardzistów, którzy rozpoczynają lub już jeżdżą i chcą poprawić jakość na stoku iw snowparku. Deska snowboardowa wykonana w całości z drewna jest lekka i łatwa w użyciu, konstrukcja deski pomaga lepiej zarządzać początkami. Dzięki wstępnie woskowanej podstawie możesz wyjść ze sklepu prosto na stok.

Camber - klasyczny zakręt snowboardowy, pozwala na najbardziej stabilną jazdę wzdłuż krawędzi, dokładność i maksymalną możliwą elastyczność podczas odbicia w skoku. Idealny do snowboardów all-mountain i freestyle z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi dokładności i doskonałego odbicia (pop).

Twin-Tip - esencja kształtu desek parkowych. Taka sama odległość od palca i pięty pozwoli Ci jeździć zarówno w naturalnych, jak i przeciwnych kierunkach.

Poplar Woodcore - wszystkie deski snowboardowe Gravity wykonane są w 100% z drewna. Wykorzystujemy wysokiej jakości drewno topolowe uzupełnione panelami z twardego, egzotycznego drewna.

Biax (0 ° / 90 °) - najczęściej stosowana metoda laminowania zapewnia snowboardowi jakość pop i lekki skręt. Dzięki temu deska łatwo się skręca, a Ty będziesz się nią cieszył na stoku iw snowparku.

Woskowana baza - wszystkie nasze deski snowboardowe są woskowane w fabryce i gotowe do natychmiastowego użycia.

Konstrukcja czapki

110
Waga jeźdźca (kg) 20-40
Krawędź kontaktowa (cm) 82.6
Szerokość końcówki (cm) 25.4
Szerokość środka (cm) 22.5
Szerokość obcasa (cm) 25.4
Cięcie (m) 7
Zakres wysokości (cm) 32-40
Cofnij (mm) 10
Inserty 4 * 4/12
Twardość 2

Pytania? Napisz do nás info@esatna.pl



Aktualności


Do góry