0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Gravity G3 DARK GREY

Numer katalogowy: 90055126
Model: G3
431 zł 664 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Wiązanie męskie Gravity G3

Absolutny top kolekcji Gravity. Wiązanie, w które tchnęliśmy życie w naszych warsztatach, nazywa się G3. Wazon dwutorowy wypełniony tym, co najlepsze, co możemy zaoferować. Gravity G3 ma bardzo lekką konstrukcję, elementy anatomiczne i wkracza w nowy sezon z najlepiej wyprofilowanymi paskami do butów snowboardowych.

G3 Baseplate - podstawa z lakierem UV i wysuwana plastikowa pięta do dopasowania rozmiaru do buta. Podstawa pokryta jest wyściółką z pianki EVA, która amortyzuje mocne uderzenia.

Plastikowe grzechotki - polerowane grzechotki z bardzo prostym zapięciem

Elastyczny pasek 3D - nowy pasek na podbiciu stosowany w modelach G3, gwarantuje wygodną jazdę i elastyczny ruch. Zminimalizowany przedni gumowy pasek dokładnie odwzorowuje kształt buta.

Rubber Toe Strap - przedni gumowy pasek, dopasowany dokładnie do czubka buta. But leży tam, gdzie jest i trzyma Cię podczas wymagających trików.

Asym Highback - asymetryczna stopa wspierająca, zapewnia znaczną redukcję wagi oraz wyściółkę z materiału EVA dla zawieszenia podczas jazdy i komfortu.

Osłona podstawy - w naszych najwyższych modelach płyta podstawowa pokryta jest wyściółką wykonaną z materiału EVA. Dzięki temu podeszwa buta styka się z wiązaniem na całej powierzchni, co zwiększa czułość podczas prowadzenia snowboardu po łuku.

Soft Touch Finish - miękkie wykończenie

M L
UK 6-7,5 8-13
EUR 39,5-41,5 42-48
NAS 7-8.5 9-14
CM 25-26,5 27-31,5

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry