0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 523 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Gravity G3 LADY TEAL

Numer katalogowy: 90055225
Model: G3 LADY
429 zł 661 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Damskie wiązania snowboardowe Gravity G3 Lady

Radujcie się Panie, powraca wiązanie G3 Lady! Jego konstrukcja i niesamowity design uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną na śniegu. Posiada najlepszą technologię i nowe elastyczne paski, które optymalnie mocują nogę. Wszystko to przy zachowaniu wyjątkowej lekkości. Podstawa doskonale tłumi uderzenia i wibracje podczas jazdy.

G3 Baseplate - podstawa z lakierem UV i wysuwana plastikowa pięta do dopasowania rozmiaru do buta. Podstawa pokryta jest wyściółką z pianki EVA, która amortyzuje mocne uderzenia.

Plastikowe grzechotki - wysokiej jakości grzechotki z bardzo prostym mocowaniem

Elastyczny pasek 3D - pasek na podbiciu stosowany w modelach G3, gwarantuje wygodną jazdę i elastyczny ruch. Zminimalizowany przedni gumowy pasek dokładnie odwzorowuje kształt buta.

Rubber Toe Strap - nowy gumowy pasek z przodu dopasowany dokładnie do czubka buta. But leży tam, gdzie jest i trzyma Cię podczas wymagających trików.

Asym Highback - nowa asymetryczna stopa wspierająca, zapewnia znaczną redukcję wagi

Osłona podstawy - w naszych najwyższych modelach płyta podstawowa pokryta jest wyściółką wykonaną z materiału EVA. Dzięki temu podeszwa buta styka się z wiązaniem na całej powierzchni, co zwiększa czułość podczas prowadzenia snowboardu po łuku.

Soft Touch Finish - miękkie wykończenie

M L
UK 5-8 8,5-9
EUR 38-42 42,5-43
NAS 7-10 10,5-11
CM 24-27 27,5-28

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry