0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!K2 BENES DESERT

Numer katalogowy: 51957087
Model: BENES
937 zł 1 172 zł
Zniżka: 20%
Kupować

K2 BENES DESERT to damskie buty snowboardowe odpowiednie zarówno na stok, jak i w parku lub w puchu. System dopasowania H4 Coiler BOA® wykorzystuje sznurowadła ze stali nierdzewnej BOA®, aby zapewnić bezpieczne dokręcanie za pomocą prostego obrotowego kółka. Zintegrowana wyściółka Intuition ™ Comfort Foam 3D naturalnie dopasowuje się do kształtu stopy i jest skonstruowana z wewnętrznymi paskami w kształcie litery J, które ciasno otaczają kostki. Ta termoformowalna wkładka świetnie współpracuje z systemem sznurowania Fast-In , dzięki czemu but idealnie do Ciebie pasuje. Z K2 BENES DESERT będziesz czuć się komfortowo przez cały dzień!

Poziom: średniozaawansowany

Przeznaczenie: All-mountain

Flex: 4/10

Średni

Wstawić:
  • Intuition ™ Comfort Foam 3D Liner - Ta wkładka zapewnia wygodę i długotrwałe dopasowanie, ma bardziej miękką konstrukcję i posiada wewnętrzne i zewnętrzne J-Bars dla lepszego wsparcia kostki i przyczepności pięty.
  • Fast-in Liner Lacing - Łatwe i szybkie w użyciu oraz wygodne przez cały dzień.
System sznurowania:
  • H4 Coiler Boa® Fit System - Ta cecha zapewnia niezrównaną przyczepność pięty i zapewnia bezpieczne dopasowanie dla szybkiej reakcji krawędzi.

Wewnętrzny system sznurowania:

  • Szybkie pociągnięcie
Brandzel:
  • Wycinana wkładka EVA - zapewnia amortyzację i wsparcie i jest wykonana ze sztywnej pianki EVA.

Podeszwa:

  • Podeszwa zewnętrzna PhyLight ™ - Ta podeszwa z pianki EVA zapewnia jednolity flex i trwałość gumowej podeszwy, która jest również bardzo lekka.

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry