0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!K2 BRIGHT LITE RENTAL

Numer katalogowy: 90244216
Model: BRIGHT LITE RENTAL
1 390 zł 2 139 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Damski snowboard all-mountain K2 Bright Lite jest wyposażony w technologię łukową K2 Directional Rocker , która została opracowana do jazdy w dowolnym miejscu w górach. Zastosowanie tej technologii określa średni lift na czubku i dolny lift u podstawy snowboardu, co jest idealnym przełożeniem do uniwersalnego zastosowania. Umożliwia łatwe i stabilne rozpoczęcie skrętu zarówno na twardych, jak i miękkich powierzchniach. Rdzeń Rhythm , specjalnie zaprojektowany dla kobiet, z unikalną kompozycją roślin drzewiastych, szanuje możliwości wagowe i wytrzymałościowe. Oczywiście docenisz również niską wagę , maksymalną wytrzymałość na skręcanie , idealne przejście do krawędzi oraz flex. Dwuosiowe laminowanie podwójnie tkanymi włóknami szklanymi zapewnia lekkość, wydajność i bardziej miękki flex deski.

Poziomy: od początkującego do średniozaawansowanego

Przeznaczenie: all-mountain, freeslyle

  • Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całym ich pięknie. Czuje się jak w domu na stoku, w puchu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.
  • Deski freestyle przeznaczone są do snowparku oraz szerokiej gamy różnych przeszkód i ramp. Jest nieco krótszy i bardziej miękki, co ułatwia sterowanie.

Ugięcie: rocker - płaskie - rocker

Kształt: Rocker kierunkowy

  • Nos jest nieco dłuższy niż ogon. Środek ciężkości jest przesunięty lekko do tyłu.

Średni Rdzeń : drewno

  • Rdzeń rytmu - mocny, lekki

Laminowanie:

  • Laminat Biax - nakładany na górną i dolną warstwę snowboardu

Podstawa: wytłaczana

  • jest stosunkowo szybki, trwały i bezobsługowy
  • dobrze wchłania wosk
  • łatwo naprawić w przypadku uszkodzenia

Wkładki wiążące : 2 x 4

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry