0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 571 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!K2 MAYSIS REALTREE

Numer katalogowy: 51950798
Model: MAYSIS
1 263 zł 1 579 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Męskie buty snowboardowe K2 Maysis

Popularne męskie buty snowboardowe K2 Maysis są wyposażone w wiele najnowszych technologii zapewniających maksymalny komfort na stoku. Wygodne buty do całodziennej jazdy w górach.

Intuition® Control Foam 3D Liner
Specjalnie wyprofilowany język buta wewnętrznego, który po kilku jazdach dopasowuje się do stopy użytkownika. Dzięki kształtowaniu 3D but dopasowuje się do każdego kształtu stopy. W kostkach zastosowano usztywniacze, które zapewniają idealne trzymanie stopy w butach.

Wyjmowana podpinka
Możliwość zdjęcia buta wewnętrznego z buta podczas suszenia lub czyszczenia.

Harsmellow
Harsmellow podkładki tłumiące - materiał opracowany specjalnie do tłumienia drgań i uderzeń.

Wkładka z pianki EVA 3D
Cienka wkładka z pianki EVA o podwójnej gęstości, która zapewnia wsparcie tam, gdzie jest potrzebne i dopasowuje się do stopy.

Podeszwa zewnętrzna Vibram® Pro Light
Podeszwa wykonana z gumy Vibram, która jest lekka, bardzo wytrzymała i zapewnia doskonałą przyczepność podczas chodzenia.

Zwijarka H4 BOA®
System dociągania buta zewnętrznego za pomocą linki stalowej z nawijaniem. Najszybszy i najwygodniejszy sposób na równomierne dociągnięcie buta bez luzowania!

Sznurowanie BOA® Conda ™ Liner
Opatentowany system ściągania z drugim BOA, który doskonale otacza Twoje podbicie, a tym samym zapewnia idealne ułożenie pięty w bucie, która nie będzie miała tendencji do podnoszenia się.

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry