0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 896 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Nitro PHANTOM ULTRA BLACK

Numer katalogowy: 90563492
Model: PHANTOM
1 475 zł 1 736 zł
Zniżka: 15%
Kupować

Męskie wiązanie snowboardowe Nitro PHANTOM ULTRA BLACK to uniwersalne wiązanie All-mountain na każde warunki. To wyściełane wiązanie zapewnia najwyższy poziom komfortu i umożliwia łatwe dopasowanie do preferowanej konfiguracji.

Dane techniczne:

Rama podstawy wzmocniona włóknem szklanym 2.0 - Bardzo lekka i trwała podstawa wzmocniona włóknami szklanymi i częściami aluminiowymi.

X-Beam Carbon Highback - But z włóknami węglowymi, który łączy w sobie freestyle'ową elastyczność i wystarczającą wytrzymałość.

Dual Air Dampensing - Podwójna poduszka powietrzna, która doskonale tłumi wibracje i mocne uderzenia.

2x4 Mini disc - mały i bardzo lekki dysk, którego celem jest zmniejszenie masy, lepsze rozłożenie środka ciężkości i podkreślenie elastyczności deski.

Wkładka pochylona pod kątem 3° - utrzymuje nachylenie ciała w idealnej i najbardziej naturalnej pozycji do jazdy na snowboardzie . Technologia Board Saver - zaokrąglone rogi płyty bazowej w miejscu styku z deską. Skutkuje to lepszym wykorzystaniem elastyczności deski i mniejszym ścieraniem.

Pasek na kostkę Premium z blokadą - ten górny pasek został zaprojektowany z myślą o maksymalnej responsywności i doskonałym przekazywaniu energii. O wygodę dba pianka termo pogrubiona pod kątem 45°.

Klamry Speedwheel z kutego aluminium — trwałe, lekkie i wzmocnione aluminiowe mechanizmy zapadkowe zapewniające doskonałą funkcjonalność.

Cable Reinforced Connectors - w tym modelu paski wzmocnione są linką stalową. Zwiększa to ich odporność, a w przypadku zerwania taśmy zapewnia awaryjne rozwiązanie sytuacji.

Pasek na palce Übergrip z gumą Vibram© EcoStep™ - Trwały pasek umożliwiający elastyczne ustawienia. Ekologiczna guma Vibram zapewnia doskonały chwyt.

Klamry i grzechotki ułatwiające zakładanie - grzechotki w kształcie litery „S” nie zaplątają się pod stopami, gdy wejdziesz na wiązania. Szerokie klamry zapewniają z kolei łatwe rozpięcie i szybkie zapięcie.

Sztywność wiązania NITRO:
Skala reakcji NITRO: 8/10
Skala wolności NITRO: 5/10
Skala komfortu NITRO: 10/10

Tabela rozmiarów:
M: 38,5 - 43,5 EUR
Dł.: 44 - 48 EUR

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry