0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 896 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Nitro RAMBLER ULTRA BLACK

Numer katalogowy: 90563546
Model: RAMBLER
1 019 zł 1 198 zł
Zniżka: 15%
Kupować

Męskie wiązania snowboardowe Nitro RAMBLER ultra czarne doskonale nadają się do freestyle'u. Sztywna podstawa z poliwęglanu z aluminiową napiętą, minimalistyczne i wygodne paski, aluminiowe grzechotki, a może pasek łączący ze wzmocnioną metalową linką to cechy, które sprawiają, że wiązanie to jest doskonałym wyborem dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców.

Flex: 6/10

Dane techniczne:

Rama podstawy skrzyni biegów - Lekka i trwała podstawa z poliwęglanu z aluminiową osłoną pięty.
Ergo Highback - Elastyczny, ergonomiczny zapiętek zapewniający niezbędne wsparcie.
EVA Dampening - Mata tłumiąca wykonana z pianki EVA.

2x4 Mini disc - mały i bardzo lekki dysk, którego celem jest zmniejszenie masy, lepsze rozłożenie środka ciężkości i podkreślenie elastyczności deski.

Wkładka pochylona pod kątem 3° - utrzymuje nachylenie ciała w idealnej i najbardziej naturalnej pozycji do jazdy na snowboardzie . Technologia Board Saver - zaokrąglone rogi płyty bazowej w miejscu styku z deską. Skutkuje to lepszym wykorzystaniem elastyczności deski i mniejszym ścieraniem.

Pasek na kostkę Perfect Fit - Paski na kostkę zaprojektowane jako optymalny kompromis pomiędzy reakcją a wygodą.

Aluminiowe klamry Speedwheel - trwałe i lekkie aluminiowe klamry zapewniające doskonałą funkcjonalność.

Cable Reinforced Connectors - w tym modelu paski wzmocnione są linką stalową. Zwiększa to ich odporność, a w przypadku zerwania taśmy zapewnia awaryjne rozwiązanie sytuacji.

BEST Convertible Toe Strap - bezpieczne i wygodne zapinanie każdego rodzaju butów. Pasek z przodu można zapiąć na palcach i podbiciu.

Klamry i grzechotki ułatwiające zakładanie - grzechotki w kształcie litery „S” nie zaplątają się pod stopami, gdy wejdziesz na wiązania. Szerokie klamry zapewniają z kolei łatwe rozpięcie i błyskawiczne zapięcie.
Tabela rozmiarów:
M: 38,5 - 43,5 EUR
Dł.: 44 - 48 EUR

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry