0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 896 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Oakley TURBINE MATTE CARBON / PRIZM GREY

Numer katalogowy: 90379185
Model: TURBINE
707 zł 883 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Oakley TURBINE PRIZM GREY to okulary przeciwsłoneczne znanej na całym świecie marki Oakley , który z pewnością pokochasz. Marka Oakley to jeden z wiodących światowych producentów okularów. Ich okulary charakteryzują się dużą wytrzymałością i doskonałym odwzorowaniem rzeczywistości.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley są również znane z opatentowanej technologii, która jeszcze bardziej poprawi wrażenia z noszenia okularów. W szczególności te okulary Oakley TURBINE PRIZM GREY są znane ze swojego kwadratowego kształtu i nowoczesnej sylwetki. Absolutnie wyraźny obraz i lekkość okularów, które zdecydowanie lubisz. To nie jedyna rzecz, która czeka na Ciebie z tych okularów. Wysoka trwałość to również oczywistość. Ale to nie wszystko, tylko te okulary oferują najlepsze elementy do wygodnego noszenia. Możesz o nich przeczytać kilka linijek poniżej.

Te stylowe okulary przeciwsłoneczne czekają na Ciebie!

Dane techniczne:

  • najlepsze okulary przeciwsłoneczne
  • Logo Oakley na nogawce
  • Three-Point Fit System - Unikalny system mocowania okularów do lufy za pomocą trzech punktów, a konkretnie na nosie i za uszami.
  • C-5™ - Ultralekki i bardzo wytrzymały materiał ze stopu metalu.
  • HDO™ - Dzięki tej technologii nasze okulary doskonale odwzorowują rzeczywistość bez różnych zniekształceń czy innych wad obrazu. Otrzymasz znacznie ostrzejszy i wyraźniejszy obraz Polaryzacja - Jeśli doświadczyłeś, jak to jest mieć okulary polaryzacyjne, nie chcesz inaczej. Dzięki polaryzacji świat przestanie świecić. Znika odblask na powierzchni wody, na drodze lub na szybie.
  • Pryzmat ™ - Jaśniejsze kolory, kontrast i detale gwarantuje Prizm™ .
  • Unobtainium - Specjalna technologia antypoślizgowa na końcach nogawek, która jest odporna na wilgoć.

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plDo góry