0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Ride A-6 olive

Numer katalogowy: 90242243
Model: A-6
1 213 zł 1 517 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Wiązania snowboardowe RIDE A-6 to średnio sztywny model wiązania marki RIDE, który wyróżnia się wysoką sztywnością dzięki nowej aluminiowej podstawie wiązania i nylonowej stopce Slimeback ny, która pochłania wstrząsy i tłumi wibracje.

Nieruchomości:

Podwozie aluminiowe serii A
Niezwykle lekka i bardzo wytrzymała aluminiowa konstrukcja wiązania z możliwością precyzyjnej regulacji na bucie z centralnym systemem Micro disk, który zapewnia łatwą regulację pozycji wiązania w zależności od wybranej pozycji. Wysokiej jakości aluminiowa podstawa wykonana jest z aluminium lotniczego T6061.

Slimeback ™ Highback
Sztywna i jednocześnie lekka stopa wiązania wykonana jest z uretanu, co jest podobne do technologii technologii Slimewalls, którą RIDE stosuje w swoich snowboardach. Główną zaletą stopy jest maksymalna amortyzacja i tłumienie drgań.

Dwuczęściowy pasek na kostkę
Pasek na podbiciu został zaprojektowany tak, aby można go było podzielić na dwie części, z których każda ma inną funkcję. Jedna jest sztywniejsza i zapewnia niezbędne wsparcie, druga jest bardziej miękka i zapewnia niezbędny komfort.

Minimalistyczny pasek na palce z overmold
Minimalistyczny i bardzo lekki pasek zapinany na czubku buta z dodatkową warstwą cewki moczowej, aby pasek pozostawał na swoim miejscu.

Podstawa do wycinania serii A
Cienka podkładka uretanowa, która znajduje się pod wiązaniem od spodu i po zamontowaniu wiązania, pełni więc funkcję podkładki tłumiącej, która doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy i uderzenia.

Pochylona wkładka
Ultralekka podkładka do wiązania, na której stoi but, wykorzystuje małe kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej pozycji. Kąt padu zapewnia również niezbędną dźwignię do uzyskania maksymalnej deski pop.

Grzechotki łączące
Lekkie grzechotki wykonane ze stopów aluminium w najnowszym designie w dziedzinie grzechotek snowboardowych, co gwarantuje płynne napinanie i luzowanie. Zaletą jest również konstrukcja, która zapewnia dłuższą żywotność listew o strukturze plastra miodu.

Aluminiowy mikrodysk
Miniaturowy aluminiowy dysk do mocowania wiązań. Korzyścią jest lepsze przenoszenie sił między wiązaniami a snowboardem i związane z tym szybsze reakcje na snowboardzie. Oprócz klasycznych wkładek, Micro-Disc jest również kompatybilny z systemami szczelin/kanałów stosowanych np. przez firmę BURTON.

S M L
US MEN'S 4 - 8 6 - 10 10.5+
US WOMEN'S 5 - 9 7 - 11
EU 35 - 40.5 37 - 43.5 43.5 - 50+Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry