0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Ride CL-2 black

Numer katalogowy: 90242038
Model: CL-2
735 zł 919 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Ride CL-2 black to wiązania snowboardowe odpowiednie dla początkujących i średniozaawansowanych, które oferują najwyższą elastyczność wśród wiązań damskich Ride. Jako początkujący jeździec szczególnie docenisz bardzo miękki flex. Zacznij od Ride CL-2 w kolorze czarnym!

Nieruchomości:
Wydajna obudowa z poliwęglanu serii C
Lekka i wygodna poliwęglanowa konstrukcja wiązania z możliwością precyzyjnego dopasowania do buta za pomocą centralnego systemu Micro disk, który zapewnia łatwą regulację pozycji wiązania w zależności od wybranej przez Ciebie pozycji. Podstawę uzupełnia aluminiowa pięta, która jest identyczna we wszystkich wiązaniach, w tym w serii A.

Jednoczęściowy pasek na kostkę
Wytrzymały pasek na podbiciu, który zapewnia wystarczające wsparcie i wygodę w jednym.

Slimeback ™ (uretanowy) Highback

Amortyzuje wstrząsy i tłumi drgania, dzięki czemu zapewnia płynną jazdę, a jednocześnie zapewnia wsparcie.

Minimalistyczny pasek na palec
Minimalistyczny i bardzo lekki pasek zapinany na czubku buta.

Podstawa do wycinania serii C
Cienka podkładka piankowa, która znajduje się pod wiązaniem od spodu i po zamontowaniu wiązania, pełni więc funkcję podkładki tłumiącej, która doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy i uderzenia.

Pochylona wkładka
Ultralekka podkładka do wiązania, na której stoi but, wykorzystuje małe kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej pozycji. Kąt padu zapewnia również niezbędną dźwignię do uzyskania maksymalnej deski pop.

Grzechotki łączące
Lekkie grzechotki wykonane ze stopów aluminium w najnowszym designie w dziedzinie grzechotek snowboardowych, co gwarantuje płynne napinanie i luzowanie. Zaletą jest również konstrukcja, która zapewnia dłuższą żywotność listew o strukturze plastra miodu.

Plastikowy mikrokrążek
Miniaturowy plastikowy krążek do mocowania wiązań. Korzyścią jest lepsze przenoszenie sił między wiązaniami a snowboardem i związane z tym szybsze reakcje na snowboard. Oprócz klasycznych wkładek, Micro-Disc jest również kompatybilny z systemami szczelin/kanałów stosowanych np. przez firmę BURTON.

S M L
US MEN'S 4 - 8 6 - 10 10.5+
US WOMEN'S 5 - 9 7 - 11
EU 35 - 40.5 37 - 43.5 43.5 - 50+

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry