0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Ride Heartbreaker

Numer katalogowy: 90242137
Model: Heartbreaker
1 601 zł 2 002 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Ride Heartbreaker to damska deska snowboardowa do all-mountain i freestyle . Nadaje się dla początkujących i dla tych z Was, którzy nie zrobili tak dużo i nie czują się pewnie w cramflecks. Hybrydowy łuk Rocker wybacza wszelkie błędy i sprawia, że deska jest łatwiejsza w prowadzeniu i dobrze się skręca . Z tym modelem możesz wybrać się zarówno na stok narciarski, jak i do snowparku. Przeżyj niezapomnianą przejażdżkę z Ride Heartbreaker!

Poziom: od początkującego do średniozaawansowanego

  • Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy tylko krótką przejażdżką, prawdopodobnie wpadniesz na ten poziom. Ten snowboard jest wykonany z bardziej miękkich materiałów i ma konstrukcję ułatwiającą obsługę.

Przeznaczenie: all-mountain, freestyle

  • Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całym ich pięknie. Czuje się jak w domu na stoku, w puchu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.
  • Deski freestyle przeznaczone są do snowparku oraz szerokiej gamy różnych przeszkód i ramp. Jest trochę krótszy, co ułatwia sterowanie. Wyginając camber na środku deski, uzyskasz większy pop lub odbicie podczas skoku.

Ugięcie: hybryda rocker

Rocker / Camber / Rocker

Rocker / Camber / Rocker

Kształt: prawdziwy bliźniak

  • Nos tej samej długości co ogon. Kształt deski jest taki sam na obu końcach. Dzięki temu wiązanie można zamontować na tzw. przełączniku, co oznacza, że żadna noga nie jest dominująca i można mieć z przodu na przemian prawą i lewą nogę. Szczególnie docenisz to po uderzeniach po spiralnych skokach, kiedy przednia noga zmienia się podczas skręcania.

Wycięcie: Kwadratowe taliowanie

  • Łącząc trzy promienie (promienie) dla lepszego wejścia i wyjścia z zakrętów, a jednocześnie dobrze trzyma się krawędzi.

Flex: miękki

Miękki

Rdzeń : wydajność WMNS™ rdzeń

  • Specjalnie stworzony dla linii damskiej. Rdzeń ten łączy lekkie wzmocnienia z drewna paulowni z osiką, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

Laminowanie : pojedyncze płyty udarowe

  • Są one dodawane pod każdym obszarem wiązania, aby poprawić wytrzymałość, a tym samym zapobiec pękaniu deski.

Podstawa: wytłaczana, podstawa z kamienia

  • Trwałe i łatwe w naprawie.

Krawędzie: Slimewalls® RIDE

  • Wybaczają i są plastyczne, amortyzują wstrząsy, zamiast bronić się przed nimi.

Wkładki do oprawy : 2 x 4

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry