0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Ride Twinpig

Numer katalogowy: 90242106
Model: Twinpig
2 086 zł 2 607 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Jeździć Twinpig to snowboard przeznaczony dla średniozaawansowanych uczniów , który świetnie sprawdza się zarówno na stoku , jak i podczas wykonywania trików w snowparku i poza nim. Zainteresuje Cię kształt retro, w którym końce są przycięte, głównie ze względu na design i redukcję wagi. Hybrydowa konstrukcja , w której zagięcie camberu znajduje się pośrodku, a rocker w okolicy nosa i ogona, sprawia, że Twoje krawędzie nie są obcięte i wybacza Ci nawet jakiś błąd. Idealnie utrzyma Cię w tylnej części łuku dzięki swojemu asymetrycznemu kształtowi, w którym przód i tył mają różne promienie . Dzięki podwójnemu kształtowi możesz jeździć na tzw. przełączniku , co szczególnie docenisz w snowparku. Pochwal się tym, co masz w sobie dzięki tej desce od Ride!

Poziom: średniozaawansowany

Przeznaczenie: all-mountain, freestyle

 • Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całym ich pięknie. Czuje się jak w domu na stoku, w puchu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.
 • Deski freestyle przeznaczone są do snowparku oraz szerokiej gamy różnych przeszkód i ramp. Jest trochę krótszy, co ułatwia sterowanie.

Ugięcie: hybryda rocker

Rocker / Camber / Rocker

Rocker / Camber / Rocker

Kształt: asymetryczny, True Twin

 • Asymetrycznie wycięte przednie i tylne krawędzie.
 • Nos jest tej samej długości co ogon. Kształt deski jest taki sam na obu końcach. Dzięki temu wiązanie można zamontować na tzw. przełączniku, co oznacza, że żadna noga nie jest dominująca i można mieć z przodu na przemian prawą i lewą nogę. Szczególnie docenisz to po uderzeniach po spiralnych skokach, kiedy przednia noga zmienia się podczas skręcania.

Wycięcie: Kwadratowe taliowanie

 • Przód i tył mają inny promień, o czym warto wiedzieć zwłaszcza przy zakładaniu wiązań. Efektowna krawędź z tyłu jest krótsza niż z przodu.
 • Łącząc trzy promienie (promienie) dla lepszego wejścia i wyjścia z zakrętów, a jednocześnie dobrze trzyma się krawędzi.

Miękki Rdzeń : bambus, węgiel, drewno

Laminowanie :

 • Podwójne płytki uderzeniowe: Wstawki z laminatu są umieszczane pod obszarem wiązania, aby zwiększyć wytrzymałość. Eliminuje możliwe złamanie deski.
 • Hybrid Glass: trójosiowy w górnej części i dwuosiowy w dolnej części

Baza: spiekana

 • Jest trwalszy, twardszy i pozwala na wyższe prędkości niż wytłaczany.
Boczne ściany:
 • Konstrukcja Roll-In: Zaprojektowana, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość deski, zapobiega odpryskiwaniu wierzchniej warstwy i zmniejsza wagę.
 • Slim Walls®: Zmniejsza wagę i zapewnia doskonały transfer energii.

Krawędzie: Cleave Edge ™

 • Prawie 50% więcej stali w celu zwiększenia trwałości.
Górny arkusz : Cleave Edge ™
 • Przenosząc grafikę bezpośrednio na włókno szklane, nie ma potrzeby posiadania żadnego materiału na wierzchnią warstwę. Proces ten poprawia ogólną trwałość i zmniejsza wagę.

Wkładki wiążące : 2 x 4

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry