0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Roxy BREEZE

Numer katalogowy: 90308277
Model: BREEZE
1 740 zł 2 175 zł
Zniżka: 20%
WYPRZEDANE

Roxy BREEZE to damski snowboard all mountain o średnim stopniu ugięcia, odpowiedni dla średniozaawansowanych narciarek . Dzięki hybrydowej konstrukcji C2 łączy w sobie zalety gięcia rocker i camber. Dobrze trzyma się nawet przy większych prędkościach, a jednocześnie wybacza nawet drobne błędy. Technologia Magne-Traction® zapewni, że Twoja krawędź się utrzyma, nawet jeśli wejdziesz na lodową płytę. Na pewno zainteresuje Cię oryginalny design. Nie wahaj się i zamów tę stylową deskę i ruszaj prosto w góry!

Poziomy: średniozaawansowany

Cel: wszystkie góry

Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całej ich urodzie. Czuje się jak w domu na stoku, w puchu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.

Ugięcie: hybrydowe

Łagodny rocker między stopami z wygięciem na palcach i piętach oznacza pełny kontakt i kontrolę w każdych warunkach.

Camber / Rocker / Camber

Typ rockera

Kształt: kierunkowy

Flex: średni (4/10)

Stopień wygięcia snowboardu różni się znacznie pomiędzy deskami. Oceny elastyczności snowboardu niekoniecznie muszą być ujednolicone między producentami, więc mogą się różnić w zależności od marki. Wielu producentów podaje oceny liczbowe od 1 do 10, przy czym 1 oznacza najdelikatniejszy, a 10 najsztywniejszy. Ogólnie rzecz biorąc, znajdziesz oceny elastyczności 1-2 jako miękkie, 3-5 jako średnie, 6-8 jako sztywne i 9-10 jako bardzo sztywne.

Średni

Rdzeń : drewno

Kind Hearted Core - bardziej miękkie drewno

Wkładki do oprawy : 2 x 4

Jedzenie: Magne-Trakcja

Technologia, która utrzymuje i zapewnia kontrolę w każdych warunkach, w tym na lodowych płytach, dzięki siedmiu strategicznie rozmieszczonym występom na krawędzi.

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry