0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Roxy DAWN

Numer katalogowy: 51956981
Model: DAWN
1 273 zł 1 591 zł
Zniżka: 20%
Kupować

Roxy ŚWIT to damski snowboard all-mountain odpowiedni dla początkujących nie tylko dzięki hybrydzie bend rocker , która jest prosto pod stopami i wznosi się do rockera na końcach. Wybacza błędy, a ponieważ deska jest bardzo miękka , będzie zabawna i łatwa w obsłudze. Jest też wolniejszy , co jako początkujący jeździec uznasz za zaletę. Deska ma identyczny kształt z obu stron. Zostań snowboardzistą z tym kawałkiem od ROXY!

Poziom: od początkującego do średniozaawansowanego

  • Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy po prostu jeździsz przez jakiś czas, prawdopodobnie wpadniesz na ten poziom. Ten snowboard jest wykonany z bardziej miękkich materiałów i ma konstrukcję ułatwiającą obsługę.

Cel: wszystkie góry

  • Snowboardy all-mountain są przeznaczone do odkrywania gór w całym ich pięknie. Czuje się jak w domu na stoku, w puchu iw parku. Zdecydowana większość snowboardzistów wybiera deski all-mountain ze względu na ich dużą wszechstronność. Jeśli dopiero zaczynasz lub nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, snowboard all-mountain to świetny wybór.

Ugięcie: hybryda rocker

  • Hybryda zginanego rockera jest płaska pod stopami, delikatny rocker w okolicy nosa i ogona.

Rocker / Płaski / Rocker

Rocker / Płaski / Rocker

Kształt: prawdziwy bliźniak

  • Nos jest tej samej długości co ogon. Kształt deski jest taki sam na obu końcach.

Flex: miękki

Miękki

Rdzeń : drewno

  • Kind Hearted Core - bardziej miękkie drewno

Wkładki wiążące : 2 x 4

Jedzenie: Magne-Trakcja

  • Technologia, która dzięki siedmiu strategicznie rozmieszczonym występom na krawędzi trzyma i zapewnia kontrolę w każdych warunkach, w tym na lodowych płytach.

Tabela rozmiarów:

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry