0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 526 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Smith AS SQUAD MAG White Vapor | ChromaPop Sun Pl

Numer katalogowy: 90061219
Model: AS SQUAD MAG
626 zł 964 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Gogle snowboardowe lub narciarskie SMITH AS SQUAD MAG

Cylindryczne okulary Squad wykonane z materiału Carbonic-X odlanego w formie są twarde, a dzięki technologiom TLT, Fog-X i ChromaPop zapewniają piękny, wyraźny obraz. Minimalistyczna rama ze zintegrowanym silikonowym paskiem eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych ruchomych części. Dwuwarstwowa pianka po wewnętrznej stronie oprawek oraz łatwo regulowany szeroki pasek zapewniają idealne dopasowanie okularów, dzięki czemu wszystko będzie działało tak, jak powinno, a Ty możesz skupić się tylko na rozrywce. Gogle snowboardowe lub narciarskie.

Szkło cylindryczne z technologią ChromaPop
W opakowaniu 1 szklanka ChromaPop na ładną i 1 żółtą na złą pogodę
Okulary cylindryczne wyposażone w warstwę węgla chroniącą przed zarysowaniami i smugami zapewniają niezakłócony widok dzięki technologii TLT.
Hydrofilowa obróbka chemiczna tworzy po wewnętrznej stronie szkła mikroskopijnie pomarszczoną powierzchnię, która pochłania wilgoć i tym samym zapobiega tworzeniu się mgły. Zgodnie z testami laboratoryjnymi 5X Anti-Fog jest 5 razy skuteczniejszy w zapobieganiu parowaniu niż jakiekolwiek konkurencyjne szkło na rynku.
Gogle wyposażone są w szeroki pasek, który jest również pokryty od wewnątrz silikonem dla lepszego trzymania gogli na kasku.
Oprawka okularów pokryta jest dwiema warstwami antybakteryjnej pianki, która jest bardzo przyjemna i wrażliwa na każdą skórę.
Gogle Smith są w pełni kompatybilne z kaskiem Smith, co sprawia, że te dwa elementy stanowią idealną całość w walce z zaparowaniem.
Opakowanie zawiera etui z mikrofibry

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plDo góry