0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 350 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Smith LEVEL Matte Street Yellow/Black

Numer katalogowy: 89841082
Model: LEVEL
434 zł 724 zł
Zniżka: 40%
Kupować

Kask POZIOM SMITH

Poziom Smitha jest dobrze wentylowany przez 20 otworów wentylacyjnych. W nowym sezonie został przeprojektowany i ulepszony przez samoregulację, dzięki czemu idealnie dopasujesz dokładnie do swoich upodobań. Zapewni ci bezpieczeństwo od parku do backcountry iz powrotem. Z okularami Smitha tworzą idealną całość. Kask snowboardowy lub narciarski.

20 zamykanych otworów wentylacyjnych.

Wentylacja AirEvac Kolejny poziom w połączeniu okularów i kasku. Rozstawione otwory wentylacyjne, takie jak wewnętrzne kanały EPS, zwiększają przepływ powietrza, rozpraszają ciepło i dostarczają powietrze, aby zapobiec zaparowaniu szyb. Świeże, suche powietrze jest konsekwentnie wdmuchiwane do gogli, a ciepłe, wilgotne powietrze jest odprowadzane przez głowę rowerzysty do otoczenia z tyłu kasku.

Konstrukcja Aerocore z koroydem - stworzona do ochrony najbardziej wymagających i zaawansowanych jeźdźców. Dzięki tej technologii kask jest w stanie pochłonąć więcej energii niż tradycyjne hełmy i zmniejszyć swoją prędkość przy uderzeniu, zmniejszając w ten sposób wielkość ostatecznego wstrząsu i rozprowadzając energię w całej strukturze.

Niskoprofilowy regulator Regulowana kontrola klimatu - Skuteczna kontrola przepływu powietrza w kasku dla optymalnego komfortu ocieplenia.

VaporFit - system regulowany.

Parametry

  • AUDIO SYSTEM - Ne

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry