0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 523 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Smith LEVEL MIPS Matte French Navy Limelight

Numer katalogowy: 90060335
Model: LEVEL MIPS
566 zł 871 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Kask snowboardowy lub narciarski SMITH LEVEL

Smith Level jest dobrze wentylowany z 20 otworami wentylacyjnymi. W nowym sezonie została przerobiona i ulepszona o samoregulację, dzięki czemu można dopasować idealnie dopasowane do swoich pomysłów. Zapewni ci bezpieczeństwo od parku do backcountry iz powrotem. Z okularami Smith tworzą idealną całość. Kask snowboardowy lub narciarski.

20 zamykanych otworów wentylacyjnych.

Wentylacja AirEvac Następny poziom w łączeniu gogli i kasku. Rozproszone nawiewniki, a także wewnętrzne kanały ze styropianu zwiększają przepływ powietrza, rozpraszają ciepło i nawiewają, zapobiegając parowaniu szyb. Świeże, suche powietrze jest konsekwentnie wdmuchiwane do gogli, a ciepłe, wilgotne powietrze jest odprowadzane przez głowę jeźdźca do otoczenia z tyłu kasku.

Konstrukcja Aerocore z Koroydem - stworzona, aby chronić najbardziej wymagających i zaawansowanych jeźdźców. Dzięki tej technologii kask jest w stanie zaabsorbować więcej energii niż tradycyjne hełmy i zmniejszyć swoją prędkość przy uderzeniu, tym samym zmniejszając rozmiar ostatecznego uderzenia i rozprowadzając energię po całej konstrukcji.

Technologia MIPS (Impact Protection System Multi-directional): wewnętrzna wyściółka MIPS z elastomerami, w przypadku uderzenia następuje niewielki ruch skorupy, dzięki czemu siły obrotowe są zmniejszone, a uderzenie jest ograniczone

Niskoprofilowy regulator Regulowana klimatyzacja - Skuteczna kontrola przepływu powietrza przez kask dla optymalnego komfortu termicznego.

VaporFit - regulowany system.

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry