0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Smith SQUAD Amber Textile | ChromaPop Sun

Numer katalogowy: 90061257
Model: SQUAD
284 zł 438 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Gogle snowboardowe lub narciarskie SMITH SQUAD

Cylindryczne okulary Squad wykonane z materiału Carbonic-X odlanego w formie są twarde, a dzięki technologiom TLT, Fog-X i ChromaPop zapewniają piękny, wyraźny obraz. Minimalistyczna rama ze zintegrowanym silikonowym paskiem eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych ruchomych części. Dzięki temu wszystko będzie działać tak, jak powinno, a Ty możesz skupić się tylko na swojej rozrywce. Gogle snowboardowe lub narciarskie.

Szkło cylindryczne z technologią ChromaPop
W opakowaniu 1 szklanka ChromaPop na ładną i 1 żółtą na złą pogodę
Okulary cylindryczne wyposażone w warstwę węgla chroniącą przed zarysowaniami i smugami zapewniają niezakłócony widok dzięki technologii TLT.
Hydrofilowa obróbka chemiczna tworzy mikroskopijnie pomarszczoną powierzchnię po wewnętrznej stronie szkła, która pochłania wilgoć, a tym samym zapobiega tworzeniu się mgły. Zgodnie z testami laboratoryjnymi 5X Anti-Fog jest 5 razy skuteczniejszy w zapobieganiu parowaniu niż jakiekolwiek konkurencyjne szkło na rynku.
Gogle wyposażone są w szeroki pasek, który jest również pokryty od wewnątrz silikonem, aby lepiej trzymać gogle na kasku.
Oprawka okularów pokryta jest dwiema warstwami antybakteryjnej pianki, która jest bardzo przyjemna i wrażliwa na każdą skórę.
Gogle Smith są w pełni kompatybilne z kaskiem Smith, co sprawia, że te dwa elementy stanowią idealną całość w walce z zaparowaniem.
Opakowanie zawiera etui z mikrofibry

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plDo góry