0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Smith SQUAD White Vapor | ChromaPop Photoc

Numer katalogowy: 90061363
Model: SQUAD
284 zł 438 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Gogle snowboardowe lub narciarskie SMITH SQUAD

Cylindryczne okulary Squad wykonane z materiału Carbonic-X odlanego w formie są twarde, a dzięki technologiom TLT, Fog-X i ChromaPop zapewniają piękny, wyraźny obraz. Minimalistyczna rama ze zintegrowanym silikonowym paskiem eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych ruchomych części. Dzięki temu wszystko będzie działać tak, jak powinno, a Ty możesz skupić się tylko na swojej rozrywce. Gogle snowboardowe lub narciarskie.

FOTOCHROMATYCZNE - Szkło fotochromowe, które automatycznie dostosowuje się do zmieniających się warunków oświetlenia.
Te soczewki są ciemniejsze w jasnych warunkach i jaśniejsze w ciemniejszych warunkach.

Jakie są zalety soczewek fotochromowych?
Soczewki fotochromowe zmniejszają zmęczenie oczu i odblaski oraz chronią przed promieniami UV.

Szkło cylindryczne z technologią ChromaPop
Okulary cylindryczne wyposażone w warstwę węgla chroniącą przed zarysowaniami i smugami zapewniają niezakłócony widok dzięki technologii TLT.
Hydrofilowa obróbka chemiczna tworzy po wewnętrznej stronie szkła mikroskopijnie pomarszczoną powierzchnię, która pochłania wilgoć i tym samym zapobiega tworzeniu się mgły. Zgodnie z testami laboratoryjnymi 5X Anti-Fog jest 5 razy skuteczniejszy w zapobieganiu parowaniu niż jakiekolwiek konkurencyjne szkło na rynku.
Gogle wyposażone są w szeroki pasek, który jest również pokryty od wewnątrz silikonem dla lepszego trzymania gogli na kasku.
Oprawka okularów pokryta jest dwiema warstwami antybakteryjnej pianki, która jest bardzo przyjemna i wrażliwa na każdą skórę.
Gogle Smith są w pełni kompatybilne z kaskiem Smith, co sprawia, że te dwa elementy stanowią idealną całość w walce z zaparowaniem.
Opakowanie zawiera etui z mikrofibry

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plDo góry