0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 523 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Smith SQUAD XL Black | ChromaPop Sun Platinum

Numer katalogowy: 90061448
Model: SQUAD XL
396 zł 610 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Gogle snowboardowe lub narciarskie SMITH Squad XL

Największe cylindryczne okulary Smitha. Masywne cylindryczne szkła wykonane z materiału Carbonic-X są mocne i trwałe. Technologia przeciwmgielna Fog-X i ChromaPop zapewniają krystalicznie czysty obraz. Rozmiar bieli uzupełnia szeroki pasek z silikonem. Podstawowa technologia i duży rozmiar są idealne do codziennego użytku. Gogle snowboardowe lub narciarskie.

Dzięki większym wymiarom okulary te lepiej pasują do większej twarzy i zapewniają doskonały kąt widzenia.
Okulary cylindryczne wyposażone w warstwę węgla chroniącą przed zarysowaniami i smugami zapewniają niezakłócony widok dzięki technologii TLT.
Hydrofilowa obróbka chemiczna tworzy po wewnętrznej stronie szkła mikroskopijnie pomarszczoną powierzchnię, która pochłania wilgoć i tym samym zapobiega tworzeniu się mgły. 5X Anti-Fog jest 5 razy skuteczniejszy w zapobieganiu parowaniu, zgodnie z testami laboratoryjnymi niż jakiekolwiek konkurencyjne szkło na rynku.
Gogle wyposażone są w szeroki pasek, który jest również pokryty od wewnątrz silikonem, aby lepiej trzymać gogle na kasku.
Oprawka okularów pokryta jest dwiema warstwami antybakteryjnej pianki, która jest bardzo przyjemna i wrażliwa na każdą skórę.
Gogle Smith są w pełni kompatybilne z kaskiem Smith, co sprawia, że te dwa elementy stanowią idealną całość w walce z zaparowaniem.
Opakowanie zawiera etui z mikrofibry

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plDo góry