0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 523 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Switchback BLOW

Numer katalogowy: 90068201
Model: BLOW
453 zł 697 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Wiązania snowboardowe SWITCHBACK BLOW

Wiązania freestyle Switchback Blow są odpowiednie do jazdy w parku, na stoku narciarskim i do jazdy ulicznej na jibach oraz dla każdego, od początkujących po doświadczonych jeźdźców, w modnych kolorach iz dużą ilością gadżetów.

Wiązanie Switchback zapewnia modułowe podejście do wiązania, w którym każdy decyduje, jak będą wyglądać jego poszczególne komponenty. Wybierz jedną z oferowanych części, wybierz kolor, a następnie złóż wiązanie w kilka minut bez użycia narzędzi. Tak, naprawdę, bez narzędzi! Śrubokręt potrzebujesz tylko wtedy, gdy przymocujesz wiązania do deski!

Origin Baseplate: podstawa jest jak najlżejsza dzięki nadmiarowi materiału, który styka się ze snowboardem. Dolna część wyposażona jest w gumową tulejkę, którą wkłada się wzdłuż dolnej krawędzi wiązania. Ta guma doskonale tłumi wszelkie wibracje i uderzenia. Pod czubkiem i piętą jest trochę mniej gumy, co przełożyło się na lepsze przenoszenie energii z wiązania na krawędź deski.

Zintegrowana podkładka: podkładka bazowa, która jest strategicznie umieszczona na czubku i stopie podstawy.

Plecy: pięta, która została pierwotnie zaprojektowana dla jeźdźców z mniejszymi nogami, ale stała się popularna wśród jeźdźców, którzy szukają większej swobody przy mniejszej reakcji. Obcas odpowiedni do jazdy w parku, zwłaszcza dla dziewczynek.

Pasek Miller: pasek wykonany z siateczki TPU, którego kształt jest tak dobrany, aby jak najlepiej otaczać but. Pasek Miller zapewnia niezwykle mocne dopasowanie buta w wiązaniu, ale bez utraty elastyczności!

wkładki : 4 x 4 i The Chanell by Burton

Rozmiary wiązań: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry