0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Switchback BLOW black

Numer katalogowy: 51956769
Model: BLOW
586 zł 902 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Switchback BLOW black to średnio miękkie wiązania , które zawierają Flatback Highbacks dla odpowiedniego wsparcia. Paski Miller idealnie nadają się do freestyle’u, w którym nie brakuje gumowego tłumienia dla naturalnego czucia na desce. Wszystko to składa się na super zabawną jazdę w parku i na zewnątrz. Ciesz się nieograniczoną jazdą dzięki Switchback BLOW black.

Poziom: średniozaawansowany

Flex : średni

Średni

Płyta podstawowa:
  • Solid Base - V wstrzyknięty w opatentowaną mieszankę nylonu i włókna szklanego, aby zapewnić optymalną elastyczność, reakcję, amortyzację i wytrzymałość przy minimalnym obciążeniu. To sprawdzona platforma, która dobrze dopasowuje się do Twojej deski. 
  • Wkładka EVA - Zintegrowana wyściółka EVA w celu zmniejszenia wibracji.
Wysoki obrońca:
  • Flatback Highback - Eiki Helgason zaprojektował Flatback Highback, aby zapewnić reakcję od pięty do palców. Jego minimalna krzywizna sprawia, że jest bardzo elastyczny do jibbingu i chwytania. Jego wysoka wysokość sprzyja szybkiej rzeźbie i bezpieczniejszym uderzeniom. Jest anatomicznie ukształtowany i posiada regulowane nachylenie do przodu, aby ustawić pożądaną czułość.
  • Regulowane pochylenie do przodu
Paski:
  • Paski Miller - J są elastyczne, wstępnie zakrzywione i ukształtowane tak, aby otaczały kontury każdego buta. Perforowana siateczka czyni je bardziej elastycznymi i zmniejsza obszary chwytne, a zewnętrzny pasek równomiernie rozkłada nacisk na stopę. Idealny do jazdy freestyle oraz dla rowerzystów ceniących elastyczność i mobilność.

Kompatybilność z wkładkami: 2x4, 4x4, Channel

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry