0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 525 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Switchback SPIRIT

Numer katalogowy: 90068263
Model: SPIRIT
455 zł 700 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Damskie wiązania snowboardowe SWITCHBACK SPIRIT

Spirit to lekkie, ale wytrzymałe wiązanie dostosowane do freestyle, które pozwoli Ci na relaksującą jazdę, która wybacza błędy. Posiada wygodne paski, przód zapina się progresywnie nad czubkiem. Wyściółka EVA pod palcami i piętą amortyzuje uderzenia. Ten model jest dostrojony do kolorów snowboardu Bataleon Spirit, z którym tworzy piękną dzianinę.

Wiązanie Switchback zapewnia modułowe podejście do wiązania, w którym każdy decyduje, jak będą wyglądać jego poszczególne komponenty. Wybierz jedną z oferowanych części, wybierz kolor, a następnie złóż wiązanie w kilka minut bez użycia narzędzi. Tak, naprawdę, bez narzędzi! Śrubokręt potrzebujesz tylko wtedy, gdy przymocujesz wiązania do deski!

Origin Baseplate: podstawa jest jak najlżejsza dzięki nadmiarowi materiału, który styka się ze snowboardem. Dolna część wyposażona jest w gumową tulejkę, którą wkłada się wzdłuż dolnej krawędzi wiązania. Ta guma doskonale tłumi wszelkie wibracje i uderzenia. Pod czubkiem i piętą jest trochę mniej gumy, co przełożyło się na lepsze przenoszenie energii z wiązania na krawędź deski.
Zintegrowana wkładka: podkładka podstawowa, która jest strategicznie umieszczona na palcach i pięcie podstawy.
Midback : pięta, która została pierwotnie zaprojektowana dla jeźdźców z mniejszymi nogami, ale stała się popularna wśród jeźdźców, którzy szukają większej swobody przy mniejszej reakcji. Obcas odpowiedni do jazdy w parku, zwłaszcza dla dziewczynek.
Miller Strap : pasek wykonany z siateczki TPU, którego kształt został tak zaprojektowany, aby jak najlepiej otaczać but. Pasek Miller zapewnia niezwykle mocne dopasowanie buta w wiązaniu, ale bez utraty elastyczności!
wkładki: 4x4 - zwykłe snowboardy, płyta kompatybilna z kanałem Burton

Rozmiary wiązań: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry