0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 900 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Switchback SPIRIT black

Numer katalogowy: 51956776
Model: SPIRIT
751 zł 938 zł
Zniżka: 20%
Kupować

SWITCHBACK SPIRIT to lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe damskie wiązania snowboardowe, które są dostosowane do freestyle'u . Pozwoli Ci na zrelaksowaną jazdę, która wybaczy błędy. Posiada wygodne ramiączka , przód stopniowo zamyka się na czubku. Wyściółka z pianki EVA pod palcami i piętą amortyzuje uderzenia. Model ten jest dostrojony do kolorystyki snowboardu Bataleon Spirit , z którym tworzy piękny komplet.

Płyta bazowa pochodzenia:

  • podstawa jest tak lekka, jak to możliwe dzięki nadmiarowi materiału, który styka się ze snowboardem. Dolna część wyposażona jest w gumowy rękaw, który zakłada się wzdłuż dolnej krawędzi wiązania. Guma ta doskonale tłumi wszelkie wibracje i uderzenia. Pod palcami i piętą jest nieco mniej gumy, co zaowocowało lepszym przenoszeniem energii z wiązania na krawędź snowboardu.

Zintegrowana podkładka :

  • podkładka bazowa, która jest strategicznie umieszczona na czubku i stopie podstawy.

Środek pleców :

  • Pięta, która została pierwotnie zaprojektowana dla rowerzystów o mniejszych nogach, ale stała się popularna wśród rowerzystów, którzy szukają większej swobody przy mniejszej reakcji. Obcas odpowiedni do jazdy w parku, a zwłaszcza dla dziewczynek.

Pasek Millera :

  • pasek wykonany z siatki TPU, której kształt ma na celu jak najlepsze opasanie buta. Pasek Miller zapewnia niezwykle pewny chwyt buta w wiązaniu, ale bez utraty elastyczności!

Wkładka: 4x4 - zwykłe deski snowboardowe, tarcza kompatybilna z kanałem Burton

Rozmiary wiązań: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry