0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 526 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!Switchback STUNTWOOD

Numer katalogowy: 90068294
Model: STUNTWOOD
342 zł 526 zł
Zniżka: 35%
Kupować

Dziecięce wiązania snowboardowe SWITCHBACK STUNTWOOD

Lekkie, ale wytrzymałe wiązanie z regulacją freestyle dla zrelaksowanej, wybaczającej jazdy. Posiada wygodne paski, przód zapina się progresywnie nad czubkiem. Wyściółka EVA pod palcami i piętą amortyzuje uderzenia.

Wiązanie Switchback zapewnia modułowe podejście do wiązania, w którym każdy decyduje, jak będą wyglądać jego poszczególne komponenty. Wybierz jedną z oferowanych części, wybierz kolor, a następnie złóż wiązanie w kilka minut bez użycia narzędzi. Tak, naprawdę, bez narzędzi! Śrubokręt potrzebujesz tylko wtedy, gdy przymocujesz wiązania do deski!

Origin Baseplate: podstawa jest jak najlżejsza dzięki nadmiarowi materiału, który styka się ze snowboardem. Dolna część wyposażona jest w gumową tulejkę, którą wkłada się wzdłuż dolnej krawędzi wiązania. Ta guma doskonale tłumi wszelkie wibracje i uderzenia. Pod czubkiem i piętą jest trochę mniej gumy, co przełożyło się na lepsze przenoszenie energii z wiązania na krawędź deski.
Zintegrowana wkładka: podkładka podstawowa, która jest strategicznie umieszczona na palcach i pięcie podstawy.
Midback : pięta, która została pierwotnie zaprojektowana dla jeźdźców z mniejszymi nogami, ale stała się popularna wśród jeźdźców, którzy szukają większej swobody przy mniejszej reakcji. Obcas odpowiedni do jazdy w parku, zwłaszcza dla dziewczynek.
Miller Strap : pasek wykonany z siateczki TPU, którego kształt został tak zaprojektowany, aby jak najlepiej otaczać but. Pasek Miller zapewnia niezwykle mocne dopasowanie buta w wiązaniu, ale bez utraty elastyczności!
wkładki: 4x4 - zwykłe snowboardy, płyta kompatybilna z kanałem Burton

Rozmiary wiązań: S 34-39, M 39-43

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry