0,
Cena całkowita: 0 zł
Kup więcej 571 zł
i masz DARMOWĄ wysyłkę!TechDeck MAURIO MCCOY

Numer katalogowy: 51956301
Model: MAURIO MCCOY

Fingerboard TECH DECK MAURIO MCCOY, którego integralną częścią jest concave, w którym doskonale trzymasz palce, a trucki wyposażone są w tuleje, aby zapewnić świetną reakcję nawet podczas najbardziej wymagających trików. Projekt podstrunnicy możesz ulepszyć dzięki oryginalnym naklejkom marki, które są częścią opakowania! Nie czekaj na nic i zachowaj tę zepsutą nowość w swojej kolekcji!

Zawartość Paczki:

  • 1x kompletnie zmontowana podstrunnica o długości ok. 96mm
  • akcesoria - naklejki, stojak na podstrunnicę

Bardzo popularne podstrunnice marki POKŁAD TECHNICZNY są zaprojektowane według znanych na całym świecie marek deskorolkowych, które przynoszą niezapomniane, oryginalne projekty!
Jeśli jesteś miłośnikiem skateboardingu i chcesz spędzić każdą wolną chwilę jeżdżąc i ucząc się nowych sztuczek, ta zabawa jest właśnie dla Ciebie! Skateboarding nie jest łatwy i to samo można powiedzieć o fingerboardingu. Więc zacznij trenować! Stwórz swój skatepark i podstrunnicę i ucz się sztuczek bezpośrednio od mistrzów, którzy przygotowali dla Ciebie wiele kamiennych filmów!

To minimalistyczny prototyp deskorolki, który jest przeznaczony dla ich miłośników! Chwytanie podstrunnicy na górze jest decydującym czynnikiem w jakości twojej jazdy i trików. Inne kluczowe punkty to nos i ogon, które określają czubek i piętę deski. Kółka i deska połączone są truckami, w których znajdują się między innymi futerały mające zasadniczy wpływ na obrót podstrunnicy. Im bardziej miękka i luźna obudowa, tym łatwiej deska się obraca. Dokładne wyjaśnienie manipulowania podstrunnicą można znaleźć na filmie pod tekstem.

Marka TECH DECK dostarcza również autentyczne repliki rowerów BMX , metalowe ramy i grafiki najlepszych światowych marek! Prawdziwe rowery - niewiarygodne sztuczki! To wyjątkowe rowery BMX z identycznymi detalami i doskonałymi osiągami, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Zbieraj limitowane edycje rowerów BMX i zostań profesjonalistą!

Zainspiruj się filmem, rozpocznij trening i zostań profesjonalistą! Puść oczko

Pytania? Napisz do nás info@esatna.plAktualności


Do góry